...

Kosmetyki naturalne Clochee

Kosmetyki naturalne Pure by Clochee Pure – to seria produktów, które pomogą w codziennej pielęgnacji zadbać o skórę Twojego ciała. W swoim składzie zawierają starannie wyselekcjonowane składniki naturalne, takie jak między innymi ekstrakty roślinne i naturalne lipidy. Pozbawione są sztucznych silikonów, parabenów, wazeliny, olejów mineralnych, parafiny, sztucznych barwników, glikolu propylenowego, substancji etoksylowych i karbomerów.

Kosmetyki Clochee nie są testowane na zwierzętach. Ich produkcja odbywa się z poszanowaniem przyrody i środowiska naturalnego oraz zwierząt.

Starannie opracowane receptury kosmetyków Clochee oparte są o wyjątkowe formułach i powstają ze starannie wybranych składników aktywnych – takich między innymi jak żel aloesowy, olej z czarnuszki, arnika górska. Wyróżniają się one wysoką jakością i skutecznością. Każdy składnik został wybrany ze względu na cenne właściwości – np. ochronne, wzmacniające, antyoksydacyjne, nawilżające, upiększające, zapachowe a nawet terapeutyczne.

Produkcja kosmetyków Pure by Clochee Pure realizowana jest w Polsce. Kosmetyki Pure by Clochee Pure jest marką należącą do Clochee – asortyment obejmuje całą serię kosmetyków do pielęgnacji twarzy, w tym produkty do demakijażu, oczyszczania, kremy. Spośród oferty marki można dopasować idealne produkty dla siebie, w zależności od swoich potrzeb, typu cery itd. – m.in. krem kojąco-łagodzący, pianka oczyszczająca, peeling enzymatyczny, serum do twarzy, punktowy żel na niedoskonałości itp.

Zapraszamy do zakupu

- 50% na testowanie BEMER !
Tylko do 31 sierpnia testowanie BEMER PRO w cenie 499 Euro zamiast 899 Euro, BEMER Classci w cenie 399 Euro zamiast 699 Euro
Zadzwoń do nas po szczegóły: 797481006 lub napisz recepcja@holispace.com
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
0
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.