...

Co na prezent dla pracowników?

Jesteś szefem firmy? Zarządzasz kapitałem ludzkim?  Zebrałeś zgrany zespół, zapewniając pracownikowi auto służbowe i telefon; ale wciąż brakuje Ci sytemu motywacyjnego dla swojej ekipy? Nie wiesz, jak wykorzystać socjal w firmie? W Holispace czekamy na przedsiębiorców takich jak Ty – z naszą ofertą dopasowaną do najbardziej wymagających. Zadbaj o najbardziej wartościowy element Twojej firmy- osoby, które ją tworzą.

Skorzystaj z zakupu atrakcyjnych bonów prezentowych i zaskocz swoich pracowników. Jeśli nie masz pewności, która usługa będzie odpowiadała danej osobie wybierz bon na wybraną kwotę. Wówczas to osoba obdarowana decyduje, który zabieg chce wypróbować lub wykorzystać na rytuał przed wielkim dniem lub wyjściem. Pamiętaj, że każdy z nas jest odrębną jednostką i indywidualistą, pozwól samemu wybrać czego w danej chwili potrzeba mu najbardziej. Dbając o komfort pracowników i ich wypoczynek Twoja firma uzyska wiele korzyści.

Wypoczęty zespół to bardziej kreatywny i efektywny zespół. Stwórz miejsce przyjazne i atrakcyjne, które będzie się wyróżniać na rynku pracy.  U nas najdziesz u nas coś dla ciała i duszy.  Skorzystaj z głęboko relaksujących masaży lub fizjoterapii w biowitalnym SPA oddając się w ręce najlepszych specjalistów. Zadbaj o swoją cerę i ciało korzystając z usług naszej kosmetog! Profesjonalna doradztwo z zakresu dietetyki i analizy stanu zdrowia Vieva czy fizykalnej terapii mikrokrążeniowej Bemer dostępne są również w naszym instytucie.

Bon prezentowy VIP dostępne są zarówno w wersji papierowej, którą możesz odebrać stacjonarnie w Holispace bądź na naszej stronie internetowej w zakładce „sklep”. Mikołajki coraz bliżej- zaplanuj wymarzony prezent z Nami!

Jesteś zainteresowany zakupem kliknij w ten link lub zadzwoń do nas +48 797 481 006.

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.