Dobre zdrowie, wspaniałe samopoczucie, wysoki poziom motywacji – każdy pracodawca sukcesu zdaje sobie sprawę, jak ważne są te czynniki u jego pracowników. Osiągnięcie wymienionych celów jest możliwe na wiele różnych sposobów, jednak w ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywa Corporate Wellness dla firm. Chociaż to stosunkowa nowa koncepcja w naszym kraju, niesie za sobą wiele zalet.

Corporate Wellness w pracy – czym tak naprawdę jest?

Pod nazwą Coropate Wellness kryją się wszelkiego rodzaju programy i zabiegi, które mają na celu poprawę zdrowia pracowników – nie tylko pod względem fizycznym, ale także psychicznym. Jest to swojego rodzaju dążenie do równowagi, która wpływa na poprawę samopoczucia, rozbudza motywację oraz dodaje pozytywnej energii. Program Wellness dla firm zazwyczaj opiera się na bonach, które mogą też stanowić nagrodę dla pracowników – między innymi za ich szczególne osiągnięcia, owocną pracę czy wzorowe przepracowanie całego roku.

Wręczanie bonów członkom swojego zespołu jest nowatorskim, ale i bardzo praktycznym pomysłem. Każdy pracownik może wtedy zdecydować, w jaki sposób go wykorzysta – czy postawi na relaks, konsultacje z dietetykiem czy jakąś formę aktywności. To prawdziwy prezent z klasą, który przypadnie do gustu każdemu bez względu na jego potrzeby i zainteresowania!

Wellness Program dla firm w Warszawie – niezliczone korzyści

Wellness dla firm niesie za sobą wiele zalet. Między innymi:

  • Pozwala na wspólną aktywność – pracownicy mogą wykorzystać bon nie tylko indywidualnie, ale też grupowo, co dodatkowo integruje zespół.
  • Motywuje do zdrowego trybu życia – skorzystanie z zabiegu, po którym pracownik czuje wyraźną poprawę samopoczucia, zachęca go do dbania o siebie również na co dzień.
  • Pomaga zwalczać bóle – praca biurowa często wiąże się z bólami kręgosłupa, zabiegi z zakresu fizjoterapii lub redukujące napięcia pozwolą na szybką ulgę w tych dolegliwościach.
  • Relaksuje i odpręża – wypoczęci pracownicy są mniej skłonni do konfliktów, a bardziej chętni do współpracy, co pozytywnie wpływa na atmosferę w firmie.

Wellness dla firm w Warszawie – Holispace

Nasz instytut jest doskonale przygotowany do przyjmowania klientów biznesowych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest doskonałe samopoczucie pracowników, dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla całego zespołu. W zależności od potrzeb i preferencji każda osoba może wykorzystać bon w inny sposób. Między innymi na zabiegi kosmetyczne, które poprawią kondycje skóry i pomogą poradzić sobie z jej problemami. W naszym instytucie znajduje się ekskluzywne SPA, w którym pobyt sprzyja relaksacji oraz głębokiemu odprężeniu – co należy się każdej osobie, prowadzącej aktywny tryb życia. Pobyt w takim miejscu pozwoli odpocząć ciału oraz „zresetować” umysł, który będzie gotowy na nowe wyzwanie.

Ale to jeszcze nie koniec – w Holispace można skorzystać nie tylko z tradycyjnych usług, ale też z nowatorskich propozycji, które wyróżniają nas na tle innych instytutów – takich jak fizjoterapia w SPA, redukcja napięć w organizmie czy analiza stanu zdrowia. Pracownicy mogą też zdecydować się na fizykalną terapię naczyniową lub konsultację z dietetykiem i psychologiem. Bon do naszego instytutu zmotywuje ich do prowadzenia zdrowego stylu życia oraz pozytywnie wpłynie na pewność siebie!