Masaże korzystnie wpływają na umysł oraz ciało. Wykonywane regularnie zapewniają zdrowy i młody wygląd skóry. Przyśpieszają też krążenie krwi, zwiększają tempo przemiany materii i wspomagają dotlenienie tkanek. Łagodzą bóle, zmniejszają poziom stresu i poprawiają samopoczucie. Mają tak wiele zalet, że trudno wymienić je wszystkie. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę masaży, które wpłyną korzystnie na cały organizm. Jeżeli interesuje Cię profesjonalny masaż Targówek i Praga są dzielnicami, w których oferujemy nasze usługi.

Masaż Warszawa Targówek Zacisze – terapie relaksacyjne

Masaże relaksacyjne cieszą się coraz większym powodzeniem. Nic dziwnego! Szybkie tempo życia, natłok zajęć, brak czasu na odpoczynek, stresy dnia codziennego – to wszystko sprawia, że czujemy się spięci i obolali. Nasze mięśnie sztywnieją i naprężają się, naciskając na zakończenia nerwowe i upośledzając prawidłowe odżywienie i dotlenienie tkanek. Nasza powięź skleja się z mięśniami co może być przyczyną wielu dolegliwości – na przykład bólów głowy i kręgosłupa czy podwyższonego ciśnienia krwi. Jak w takiej sytuacji ulgę może przynieść odpowiedni masaż Praga Północ ?

Masaż relaksacyjny rozluźnia zmęczone i spięte mięśnie oraz poprawia mobilność sztywnych stawów. Służy wyciszeniu i poprawie samopoczucia. Przeprowadzany jest w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu klient może poukładać swoje myśli i zapomnieć o codziennych stresach. Jego efektem jest wewnętrzne uspokojenie, odzyskanie harminii, głębokie odprężenie oraz poprawienie krążenia limfy i krwi.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór masaży relaksacyjnych – na przykład ajurwedyjski masaż całego ciała ciepłym olejem z misą tybetańską. To oryginalna propozycja, która łączy w sobie odprężające wibracje i dźwięki misy, przyjemne zapachy oraz profesjonalny dotyk terapeuty . Masaż odprężający gorącymi kamieniami przywraca wewnętrzną harmonię, dodaje witalności, rozgrzewa oraz przynosi ulgę w stanach wyczerpania fizycznego i emocjonalnego. Wykorzystuje się tu kamienie półszlachetne i kryształ górski a masaż taki nazywany jest litoterapią..

Masaż Warszawa Praga Północ – specjalne propozycje

Nie ma nic przyjemniejszego niż chwile relaksu z ukochaną osobą. W naszej ofercie dostępny jest masaż dla dwojga w romantycznym otoczeniu. Uspokajająca muzyka, aromatyczne olejki, świece i kadzidła oraz relaksacyjny dotyk to istna terapia dla zmysłów i gwarancja cudownie spędzonych chwil. Miłym akcentem podczas tej chwili wytchnienia jest lampka prosecco lub aromatyczna herbata.

Relaks należy się każdemu – również dzieciom. Dlatego nasze usługi uzupełniliśmy o masaże skierowane do najmłodszych. Zarówno masaż dla młodego sportowca, jak i dla małej księżniczki poprawiają samopoczucie dziecka oraz niwelują napięcie mięśni, które może wynikać z nieprawidłowej pozycji.