Świadomy pracodawca zdaje sobie sprawę, że główną wartością i siłą każdej firmy są jej pracownicy. Ich dobre samopoczucie oraz zdrowie są więc niezwykle ważne. Istnieje wiele sposobów, aby zmotywować zespół do zdrowego stylu życia – nowatorskim i oryginalnym rozwiązaniem są specjalne programy wellbeing dla firm.

 

Programy wellbeing dla firm w Warszawie – niezliczone korzyści

 

Programy wellbeing dedykowane pracownikom firm stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Nic dziwnego, rozwiązanie takie niesie za sobą niezaprzeczalne korzyści. Przede wszystkim szkolenia i warsztaty pozytywnie wpływają na wzrost satysfakcji i motywacji, co przekłada się na większe zaangażowanie. Pogłębienie wiedzy na tematy zdrowotne może też wpłynąć na zmniejszenie absencji w pracy. Co więcej, pracownicy, którzy cieszą się dobrym zdrowiem i samopoczuciem pracują efektywniej – potrafią utrzymać wysoki poziom koncentracji, są dokładni i uważni. Szczęśliwi, wypoczęci i pewni siebie członkowie zespołu to doskonały sposób na budowanie pozytywnego wizerunku całej firmy. Przyczynia się to też do utrzymania dobrych pracowników i przyciągnięcia do przedsiębiorstwa nowych, wykwalifikowanych specjalistów.

 

Warsztaty z wellbeing w Holispace – bogata oferta

Dostępne online lub stacjonarnie w Instytucie Holispace

 

W instytucie Holspace przygotowaliśmy specjalną ofertę dla biznesu, która obejmuje warsztaty i szkolenia, dedykowane pracownikom. Prowadzone są one przez prawdziwych specjalistów i mogą przyjmować różne formy. Na warsztatach poświęconych urodzie można poznać podstawowe zasady pielęgnacji cery i doboru odpowiednich kosmetyków. Poruszane są tematy, które bezpośrednio dotyczą pracowników – na przykład jak wykonać makijaż biznesowy lub chronić skórę podczas pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach. Warsztaty te omawiają też takie zagadnienia, jak odporność organizmu, ważna rola suplementów diety czy radzenie sobie ze stresem.
Spotkania mogą odbywać się w mniejszym lub większym gronie – od 3 do 20 osób. Warsztaty trwają około 4 godzin, a podczas nich można skorzystać z poczęstunku zapewnionego przez nasz instytut.  W Holi Space oprócz spotkań prowadzonych przez specjalistów, można organizować indywidualne szkolenia i spotkania biznesowe lub integracyjne.

 

Szkolenia z wellbeingu w Holispace – online lub stacjonarnie

Dlaczego są wyjątkowe?

 

Instytut Holispace to wyjątkowa przestrzeń, która sprzyja zachowaniu równowagi. Zdajemy sobie sprawę, że dbanie o ciało, umysł oraz duszę jest podstawą efektywnej pracy i realizacji swoich marzeń. Natomiast prawdziwy relaks, który motywuje do odnowy i regeneracji możliwy jest tylko wtedy, gdy spełnione są niektóre warunki. Między innymi, to dlatego przykładamy tak dużą wagę do starannej organizacji warsztatów i szkoleń. Podczas takich spotkań wszystkim uczestnikom towarzyszy spokojna muzyka, zapach aromatycznych świec oraz świeże kwiaty. Wnętrze jest przytulne oraz wypełnione pięknymi obrazami Magdaleny Lenartowicz. Personel oraz specjaliści, którzy prowadzą warsztaty są przyjaźni oraz wykwalifikowani. Wśród dodatkowych opcji można zdecydować się na świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne lub szejki na bazie superfoods, które wzmocnią i zrewitalizują uczestników spotkania. Nieco pobudzenia może im natomiast dodać kawa po hindusku z aromatycznymi przyprawami. Taka kameralna atmosfera oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji – w postaci upominków, konkursów czy wspólnej medytacji – sprawia, że każde szkolenia jest wyjątkowe. A co najważniejsze, pomaga w osiągnięciu pożądanych celów – dodaje sił, zapewnia dobre samopoczucie i pomaga w dbaniu o zdrowie pracowników.