Agnieszka Mrozowicz Neurolog Holispace

Agnieszka Mrozowicz

Lekarz Neurolog

Specjalista neurologii

W codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniu wielu schorzeń neurologicznych.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Specjalizację w dziedzinie neurologii ukończyła w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Ponadto pracowałam w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Odbyła wiele kursów, min.  kurs USG tętnic domózgowych w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii oraz EMG/ENG w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.  Swoją wiedzę medyczną nieustannie rozszerza poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ukończyła Thomas Jefferson University z tytułem Master in Science. 

Lekarz Agnieszka Mrozowicz ukończyła studia podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuje się zastosowaniem toksyny botulinowej w neurologii. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, które stały się jej ciekawą alternatywą. Do każdego pacjenta podchodzi w indywidualny sposób, robiąc głęboki wywiad i ustalając postępowanie. Podejście holistyczne jest jej bardzo bliskie.

 

0