Radiofrekwencja mikroigłowa – hit czy kit ?

Radiofrekwencja to bez wątpienia nowatorski zabieg stosowany w medycynie estetycznej i kosmetologii. W mistrzowski sposób niweluje niemal każdy defekt skóry, takie jak rozstępy lub blizny oraz odmładza cerę. Na czym polega i co jest wskazaniem do jej wykonania?

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, podczas którego jednocześnie podgrzewa się skórę za pomocą fal elektromagnetycznych o długości 660 nm, i intensywności 4000 mcd oraz wykonuje jej mikronakłucia. Taki duet aktywuje syntezę kolagenu oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Nakłucia prowokują cerę do regeneracji, a fala radiowa wpływa na obkurczanie włókien kolagenowych. Przynosi to spektakularne efekty. Skóra ulega ujędrnieniu i zagęszczeniu. Obserwuje się spłycenie zarówno pierwszych zmarszczek mimicznych, jak i tych głębszych. Zabieg poprawia owal twarzy i pomaga pozbyć się drugiego podbródka. W mistrzowski sposób radzi sobie z rozstępami, bliznami i stanami zapalnymi skóry. Stosowany jest też jako skuteczny środek na zmniejszenie wykwitów trądzikowych.

\"Radiofrekwencja

Po jakim czasie widoczne są efekty?

Radiofrekwencja mikroigłowa może być stosowana niemal na całym ciele. Używane podczas zabiegu nowoczesne urządzenie pozwala na precyzyjną regulację stopnia nagrzewania skóry i dostosowywanie głębokości nakłuć. Aby cieszyć się pożądanymi efektami, warto wykonywać zabieg tylko w renomowanych salonach medycyny estetycznej. W Holispace wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikacje, gwarantując najwyższy poziom skuteczności i bezpieczeństwo. Niemałe znaczenie ma też wieloletnie doświadczenie specjalisty, który będzie przeprowadzał zabieg. Musi on dokonać prawidłowej kwalifikacji pacjenta, a następnie poinformować go, jakich zaleceń należy się trzymać.

\"Radiofrekwencja

Radiofrekwencja mikroigłowa należy do grupy zabiegów, których efekty widoczne są dopiero po jakimś czasie. W tym przypadku skóra potrzebuje około miesiąca na regeneracje oraz wytworzenie nowego kolagenu – po takim czasie widoczna jest już poprawa jej kondycji.


Pełnymi rezultatami można cieszyć się jednak dopiero po 3 miesiącach. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty, zaleca się wykonać całą serię zabiegów. W zależności od problemu i rodzaju skóry może to być od 4 do 6 zabiegów wykonywanych w miesięcznych odstępach.

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej polecany jest w przypadku wiotkiej i mało elastycznej skóry twarzy, dekoltu i szyi. Wskazaniem do jego wykonania są opadające policzki, worki pod oczami i nierówna tekstura naskórka. To skuteczny sposób na odmłodzenie cery – sprawdzi się w przypadku utrwalonych zmarszczek czoła, tzw. kurzych łapek, bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek wokół ust. Terapię stosuje się też w przypadku blizn pozapalnych lub trądzikowych, rozszerzonych porów i trądziku.

Jeżeli interesuje Cię radiofrekwencja mikroigłowa Warszawa jest miastem, na terenie którego właśnie w Holispace oferujemy nasze profesjonalne usługi. Zabiegi wykonywane w naszym instytucie są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W nowatorskich programach łączymy różne zabiegi i terapie osiągając zamierzony efekt i rezultat. Każdy niemal przypadek konsultujemy z dietetykiem, zielarzem, wykonujemy analizę stanu zdrowia Vieva, oraz badanie medycyny estetycznej.

Efekty RF mikroigłowej to:

  • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry
  • Spłycenie zmarszczek
  • Zniwelowanie „chomików” i „drugiego podbródka”
  • Zniwelowanie blizn i rozstępów
  • Poprawa owalu twarzy
  • Zmniejszenie wykwitów trądzikowych
  • Zmniejszenie stanów zapalnych skóry
  • Ujędrnienie skóry na ciele np. brzuch po ciąży.
\"Radiofrekwencja

Radiofrekwencja mikroigłowa jest bez wątpienia HITEM w kosmetologii i medycynie estetycznej, jednak należy pamiętać, że tylko wysoka jakość urządzenia, odpowiednie wykształcenie i doświadczenie kosmetologa,  prawidłowa stanu skóry i kwalifikacja pacjenta do zabiegu, systematyczność i właściwe postępowanie po zabiegu gwarantują sukces i osiągnięcie spektakularnych efektów.

Więcej informacji znajdziesz klikając w ten link

W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest na najwyższym poziomie gwarantującym bezpieczeństwo i efektywność.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą:

Zabiegu radiofrekfencji mikroigłowej twarzy szyi i dekoltu.

oraz

Zabiegu radiofrekfencji mikroigłowej twrzy lub ciała.

autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI