Masaż Autorski Holispace – prawdziwy masaż holistyczny

Masaż Autorski Holispace – prawdziwy masaż holistyczny

Masaż Autorski Holispace – prawdziwy masaż holistyczny

Jeśli doświadczasz przeciążenia emocjonalnego a stres i wypalenie zawodowe towarzyszą Tobie lub bliskiej Ci osobie – czas na regenerację w naszym DAY-SPA. Na codzienne troski i możliwość rehabilitacji umysłu polecamy Masaż Autorski Holispace. Poznaj tajemnicę jego potencjału i podaruj sobie prezent – czas tylko dla siebie.

Masaż autorski Holispace

Czym jest Masaż Autorski Holispace?


Masaż Autorski Holispace to połączenie masażu klasycznego, akupresury i 15 technik zaczerpniętych z innych rodzajów masaży, czyli prawdziwy masaż holistyczny. W trakcie masażu nasz terapeuta wybiera najważniejsze punkty i miejsca w zależności od dolegliwości. Masaż poprawia ukrwienie tkanek, przez co lepiej je dotlenia i regeneruje. Poprawia przemianę materii, działa relaksująco, przywraca energetyczną równowagę, wzmacnia organizm.

Komu dedykowany jest Masaż Autorski Holispace?


Masaż wykonujemy nie tylko u dorosłych, ale i u dzieci. Kobiety w ciąży także mogą uczestniczyć w masażach holistycznych; przynoszą one ulgę, spokój ducha, odprężenie, mają także kojący wpływ na dziecko, gdyż samopoczucie matki oddziałuje na dziecko. Osoba po takim zabiegu jest wyciszona, zrelaksowana, zapewnia się jej stabilizację psychiczną. Ponadto masaż niweluje stres i ułatwia zasypianie, a także łagodzi napięcie mięśniowe, pobudza krążenie krwi.

Na czym polega Masaż holistyczny w Holispace?


Jest to zabieg, który wpływa na wszystkie nasze poziomy: ciało, umysł, duszę i emocje. Ciało osoby poddajemy zabiegowi w formie bujania, kołysania w odpowiednim rytmie, masowania z różną intensywnością. Dla osób preferujących mocniejszy masaż, to również idealne rozwiązanie. Masaż holistyczny to autorskie Holispace, rozwiązanie indywidualnie dostosowane do danej osoby. Masaż przeprowadzamy łagodnie, delikatnie niwelując blokady, które ujawniły się podczas zabiegu. Blokady w naszym ciele to nic innego jak dolegliwości w postaci bólu, napięcia czy napiętej powięzi. Masaż pulsacyjny działa na pacjenta kojąco, regeneruje pracę mózgu, relaksuje, obniża stan napięcia, odstresowuje, poprawia kondycję narządów wewnętrznych. Masaż holistyczny można także wykonywać kamieniami – technika ta polega na uciskaniu mięśnia gorącymi kamieniami. Kamienie mają gładkie powierzchnie, co umożliwia płynne ruchy.


Masaż autorski Holispace

W jaki sposób masaż ten regeneruje pacjenta?


Nasz autorski i holistyczny masaż Holispace, łączy w sobie wiele dziedzin medycyny naturalnej: Shiatsu, aromatoterapię, akupresurę, masaż kamieniami, masaż balijski, ajurwedyjski, elementy lomi-lomi. Drugim istotnym elementem masażu leczniczego są rożne metodą odblokowania punktów spustowych, masaż powięzi czyli fizjoterapia. Rodzaj technik i masażu dobieramy w zależności od pacjenta, po wywiadzie przed wykonaniem usługi. Autorski masaż Holispace wykonujemy w Biowitalnym DAYSPA Targówek. Miejsce jest znane naszym klientom, którzy chętnie do nas wracają. Podczas zabiegu pobudzone są wszystkie płyny w organizmie: krew i limfa. Zabiegi pulsacyjne są łagodne, nie ingerują, nie kontrolują dlatego są tak chętnie stosowane. Nasze SPA to odnowienie ducha i ciała, regeneracja i profilaktyka zdrowia.

Czy osoby w zmianie życiowej może korzystać z takiego masażu?


Osoba poddana takiemu zabiegowi łatwiej się otwiera, uzewnętrznia swoje emocje gdyż masaż wywiera kojący wpływ na całe jej ciało i umysł. Działa głęboko na mięśnie i skórę, obniża ból w kręgosłupie, bóle głowy i wpływa pozytywnie na nasze emocje. Autorski masaż Holispace polecamy jest wszystkim osobom z przeciążeniem emocjonalnym, zmianie zawodowej, utracie bliskiej osoby. Szczególnie może być pomocny u osób w objawami psychosomatycznymi. Redukuje stres i napięcie, jednocześnie wygładzając ciało i poprawiając kondycję mięśni.

Poznaj nasz masaż autorski przy dźwiękach misy tybetańskiej: kliknij w ten link

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.