Mężczyzna w gabinecie kosmetycznym- czy to już norma?

Men Nature Therapy

Mężczyzna w gabinecie kosmetycznym- czy to już norma?

Mężczyzna w gabinecie kosmetycznym to już nikogo nie powinno dziwić. Coraz częściej widzimy, że mężczyźni udają się do gabinetów kosmetycznych i dbają o siebie. 

Pachnący, zadbany mężczyzna cieszy oko i żadna kobieta nie przejdzie obok niego obojętnie. Coraz częściej Panowie zdają sobie sprawę, iż dobry wygląd jest nieodłączną częścią ich pewności siebie . To z kolei jest niewątpliwym kluczem do sukcesu.

Panowie często korzystają w Instytucie Holispace z zabiegu regulacji brwi, w celu nadania im odpowiedniego kształtu. Dzięki czemu uzyskują wyraźniejsze spojrzenie, a okolica oka nabiera zadbanego wyglądu.

Wiadomo, że dłonie stanowią wizytówkę każdego człowieka. Instytut Zdrowia i Urody Holispace oferuje Panom wyjątkowy RYTAŁ AKSAMITNE DŁONIE. Zabieg ten niweluje szorstkość i przesuszenie skóry dłoni, nadając im miękkość i wygładzenie.

Bardzo popularna wśród mężczyzn stała się depilacja woskiem w celu usunięcia nadmiernego owłosienia, by móc przez dłuższy okres czasu cieszyć się gładką skórą.

Ważne tutaj są względy higieniczne i zminimalizowanie nieprzyjemnego zapachu.

Usuwając owłosienie z okolicy klatki piersiowej czy pach ograniczona zostaje ilość drobnoustrojów.

W Holispace oferujemy zabiegi na twarz. Specjalnie dedykowane dla Panów- zabieg MEN NATURE THERAPY, który polega na oczyszczeniu i dotlenieniu skóry twarzy oraz jej odżywieniu. Zabieg odświeża, nawilża skórę, łagodzi podrażnienia po goleniu czy niweluje drobne niedoskonałości. Skóra twarzy nabiera świeżości i gładkości.

Wielu mężczyzn boryka się także z tłustą cerą, zaskórnikami  czy trądzikiem. Panowie decydują się na zabieg oczyszczania manualnego twarzy czy zabieg oczyszczania wodno- wodorowego z infuzją tlenową. Zabieg oczyszczania wodno- wodorowego to innowacyjny zabieg anty-aging niweluje drobne zmarszczki, ujędrnia cerę, łagodzi podrażnienia. Przywraca skórze naturalną równowagę i młodzieńczy blask. Połączenie oczyszczania wodno-wodorowego i infuzji tlenowej w sposób widoczny poprawia wygląd i ogólną kondycję skóry.

Terapeuci wykonujący masaż dla dwojga w jednym gabinecie, podczas muzyki relaksacyjnej starają się, aby przenieść Państwa ciało i ducha w stan odprężenia.

Podsumowując zdrowa, gładka skóra twarzy mężczyzny, zadbane, wypielęgnowane dłonie oraz dobry nastrój wynikający z nienagannego wyglądu to już niemal standard wśród panów. Profesjonaliści Instytutu Holispace, zadbają o „męskie potrzeby” z najwyższą starannością w neutralnym i emanującym spokojem miejscu.

Kliknij w ten link aby zapoznać się z ofertą zabiegów dla mężczyzn w Holispace

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI