Terapia mikrokrążenia BEMER

Bemer EVO

Terapia mikrokrążenia BEMER

Czym jest mikrokrążenie i dlaczego jest tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu? Jak sama nazwa wskazuje mikrokrążenie dotyczy najdrobniejszych naczyń krwionośnych, tętniczek i żyłek o najmniejszej średnicy. Są one szczególnie ważne ze względu na fakt, że aż w 74% krwioobiegu odbywa się właśnie w nich. Za ich pośrednictwem dociera życiodajny tlen i substancje odżywcze do każdej komórki Twojego ciała. W drodze powrotnej odbierane są szkodliwe produkty przemiany materii. Dzieje się to dzięki niezwykłej właściwości ścianek naczyniowych. Ścianki są przepuszczalne dla wybranych substancji, które docierają m. in. do Twoich narządów wewnętrznych.

Możesz poprawić jakość życia poprzez zastosowanie terapii mikrokrążeniowej Bemer. Jest to specjalistyczne urządzenie medyczne stosowane na całym świecie. Zalecane dla szerokiego grona osób od sportowców po osoby starsze. Jakie efekty możesz uzyskać? Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez treningu, a w czasie, którego Twoje ciało potrzebuje więcej energii i tlenu – z pomocą przychodzi Bemer.  Wspomaga regenerację organizmu po treningu, ćwiczenia nie sprawiają trudności- bo więcej krwi dociera do mięśni. Zakwasy i ból zmniejszają się, a także rzadziej dochodzi do kontuzji.

Wraz z upływem lat nasze naczynia tracą elastyczność, stają się kruche i często dochodzi do procesów chorobotwórczych. Codzienne życie w stresie również odciska piętno na zdrowiu. Działając farmakologiczne można wpłynąć na duże tętnice i żyły- poprawiając ich funkcjonowanie. Problem pojawia się w przypadku sieci naczyń włosowatych, ponieważ nie mają w swojej budowie receptorów, które wychwytywałyby zmiany. Możemy je pobudzić poprzez stymulację Fizykalną Terapią Naczyniową Bemer, działającą na zasadzie pola elektromagnetycznego. Impuls trafia bezpośrednio do mikronaczynia poprawia jego kurczliwość. Wpływaj na zwiększenie ilości krwi w nim, a tym samym w obszarze, który zaopatruje.

Terapia mikrokrążenia BEMER wpływa na wiele aspektów zdrowotnych, w tym min:

  • zwiększa wydolność organizmu,
  • poprawia natlenowanie i odżywienie,
  • przyspiesza procesy detoksykacji organizmu,
  • suplementy i zażywane leki lepiej się wchłaniają,
  • poprawa cyrkulacji krwi,
  • wzrost ilości energii i poprawa samopoczucia.

Jedno urządzenie a mnóstwo korzyści dla Ciebie i Twojego zdrowia. Ponad jest ono niewielkie i podręczne, więc można zabrać go ze sobą niemalże wszędzie: do biura, na wakacje czy do wypoczynku w salonie. Możliwość wypróbowania działania Bemera dostępna stacjonarnie w Instytucie Holispace, jak również wypożyczenie do domu bądź zakup na własny użytek.  Zapraszamy do kontaktu.

Opracowała: mgr fizjoterapii Małgorzata Wróbel

Na podstawie artykułu: Warecki M. Życiodajne mikrokrążenie w: KiF sport nr 01/2020(227)

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI