Co na prezent? Inspiracje z Holispace

Voucher prezentowy VIOP

Zastanawiasz się nad prezentem bądź podarunkiem dla bliskiej osoby, dla pracownika? Ciężko Ci trafić w gust wymagających przyjaciół? Szeroka gama zabiegów w Holispace pozwoli na znalezienie wyjątkowego pomysłu. Każda okazja jest dobra, aby zadbać o swoje zdrowie, wygląd a przy okazji się zrelaksować.

Z bogatej oferty Holispace można na prezent wybrać: zabieg lub rytuał kosmetologiczny dostosowany do indywidualnych potrzeb cery. Najchętniej wybierane są zabiegi pielęgnacyjne, nawilżające, rytuały slow- anti-aging. Różnorodność masaży do twarzy poprawia jędrność skóry, rozluźnia spięte mięśnie oraz odpręży umysł. Chętnie wybieranymi są Kobido, relaksujący, liftingujący masaż twarzy. Świetnym wyborem jest Pakiet Piękna.

Nasza perełka to zabiegi do ciała. Ulubione są masaże relaksacyjne całego ciała: ajurwedyjskie, hawajski Lomi- Lomi, bioenergetyczny z misą tybetańską oraz masaż dla dwojga. Warto sprezentować Access Bars – dotyk delikatny, który koi umysł i regeneruje ciało.

Z troską o zdrowie, niektórzy wybiorą Pakiet Zdrowie lub usługę u fizjoterapeuty, dietetyka, lub zielarza. Ponadto możesz zadbać o lepsze samopoczucie z fizykalną terapią mikrokrążeniową Bemer. Możliwości w Instytucie Holispace jest wiele, a każdy zabieg, usługa są wyjątkowe i na bardzo wysokim poziomie.

Bony prezentowe VIP na wybraną przez Ciebie kwotę lub usługę dostępne są stacjonarnie w Instytucie Zdrowia i Urody Holispace. Na życzenie klienta jest także możliwa wysyłka kurierem za dodatkową opłatą. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy piękny bon papierowy z dedykacją dla odbiorcy. Dodajemy również naszą wizytówkę w celu umówienia się w dogodnym terminie. Okres ważności każdego zakupionego bonu i vouchera to 2 miesiące.

 Mamy możliwość internetowego zakupu vouchera kwotowego lub na usługę za pośrednictwem naszej strony. To idealne wyjście dla osób zabieganych, które nie mogą sobie pozwolić na osobisty odbiór bonu w siedzibie firmy. Możesz go samodzielnie wydrukować i wręczyć go osobiście. Urodziny, Imieniny, rocznice, inne okazje jak Dzień Babci, Dzień Dziadka albo Dzień Matki, Dzień Ojca to najlepsze okazje na bon prezentowy Vip. A już wkrótce – Święta Bożego Narodzenia. To najlepsza okazja na prezent pod choinkę i wówczas sprawdza się właśnie bon prezentowy VIP. Nasze bony to okazja na obdarowanie pięknym wspomnieniem, uczuciem relaksu i odprężenia.

Niezapomniane chwile pod opieką specjalistów, w otoczeniu blasku świec i relaksacyjnej muzyki czekają na Was w Holispace. Nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj się z nami już dziś.

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

Jesteś zainteresowany zakupem kliknij w ten link.

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.