Jak pozbyć się worków pod oczami?

Jak pozbyć się worków por oczami

Jak pozbyć się „worków” pod oczami?

Co trzecia osoba zgłaszająca się do gabinetu kosmetycznego zgłasza problem „worków” pod oczami. O ile opuchlizna nie ma podłoża chorobowego np. nieprawidłowego funkcjonowania nerek, to jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym. W naszym gabinecie kosmetycznym. sprawdzoną i bardzo efektowną metodą niwelującą opuchliznę pod oczami jest autorski manualny drenaż limfatyczny Holispace.

Manualny drenaż limfatyczny zaliczany jest do metod drenażu fizykalnego. Odpowiednie techniki dotyku i ucisku usprawniają krążenie limfy, przeciwdziałają zastojom limfatycznym jak również likwidują obrzęki zastoinowe, zapalne i chłonne.  Polecany jest zarówno dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Twórcą drenażu limfatycznego jest duński lekarz Emil Vodder. Opracowana przez tego wybitnego specjalistę metoda masażu, była efektem 25 lat studiów i badań klinicznych.

Drenaż limfatyczny twarzy, szyi i dekoltu jest rekomendowany przy obrzękach twarzy. To także wspaniałe rozwiązanie na pozbycie się worków pod oczami. Manualny drenaż limfatyczny jest niezwykle przyjemny, całkowicie bezbolesny. Jego głównym celem jest pobudzenie krążenia i przepływu limfy.

Technika drenażu limfatycznego polega na delikatnym uciskaniu i pocieraniu skóry poprzez zastosowanie zaawansowanych ruchów takich jak: głaskanie, rozcieranie, uciski. Umożliwia to skuteczne usunięcie toksyn oraz przywrócenie doskonałej kondycji skórze twarzy, szyi i dekoltu. Drenaż limfatyczny twarzy, szyi i dekoltu jest całkowicie bezinwazyjnym i relaksującym zabiegiem. Wpływa on dogłębnie i pozytywnie wpływa także na cały organizm. Jest idealnym zabiegiem, który przygotowuje skórę oraz tkanki do masażu liftingującego Kobido.

Ilość i częstotliwość masaży są bardzo indywidualna oraz zależna od wielu czynników. Powtarzalność i liczba drenaży są ustalana z kosmetologiem po przeprowadzeniu szczegółowej konsultacji.

Aby skutecznie pozbyć się „worków” pod oczami z długotrwałym efektem zaleca się zdrowy styl życia. Optymalna dawka snu, zbilansowana dieta, przyjmowanie wskazanej dawki płynów, aktywność fizyczna. Jednakże ścisła współpraca z kosmetologiem w tym także dopasowana do potrzeb pielęgnacja domowa dają szybkie, czasem natychmiastowe efekty.

Ciekawostka z gabinetu beauty

Czy wiesz, że drenaż limfatyczny daje znakomite rezultaty w połączeniu z infuzją tlenową?. Polega na aplikacji do skóry składników aktywnych za pomocą hiperbarycznego tlenu. Takie połączenie, nie tylko zniweluje niechcianą opuchliznę, ale także odmłodzi cienką skórę wokół oczu, Ppłyci „kurze łapki” i rozjaśni cienie pod oczami.

W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace zatroszczymy się o Twoją „OKO”licę w holistyczny sposób. Dobierzemy właściwą metodę redukcji „worków” i cieni pod oczami, oraz pielęgnację, aby cieszyć się efektem młodego i powabnego spojrzenia przez długi czas.

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI