Infuzja tlenowa dotlenianie skóry na poziomie komórkowym


Tlen jest niezbędny do życia, oprócz oddychania do prawidłowego funkcjonowania potrzebują go nasze wszystkie organy łącznie ze skórą.


Infuzja tlenowa dotlenianie skóry w ostatnich latach zyskała wielką popularność i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Jest bezinwazyjnym, bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem odpowiadającym na szerokie spektrum defektów skóry, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.


Infuzja tlenowa to zabieg polegający na wtłaczaniu substancji biologicznie czynnych do głębokich warstw skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu pod ciśnieniem. Tlen odgrywa tutaj rolę promotora przejścia i odpowiedzialny jest za transport składników aktywnych takich jak np. kwas hialuronowy, peptydy, witaminy, ekstrakty roślinne, aminokwasy i minerały. Działanie zabiegu jest podobne jak przy terapii hiperbarycznej.


Tlen – zbawienny dla skóry

  • zwiększa metabolizm komórkowy
  • opóźnia procesy starzenia
  • łagodzi dolegliwości skórne takie jak łuszczyca, trądzik różowaty, egzema, stany zapalne
  • usprawnia mikrokrążenie skórne
\"Infuzja

Jakie widoczne korzyści daje infuzja tlenowa?

  • poprawę kolorytu skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • poprawę nawilżenia skóry
  • wygładzenie
  • zwiększenie elastyczności
  • rozjaśnienie skóry

\"Skóra

Istotny jest fakt, że infuzja tlenowa może być stosowana przy każdym rodzaju cery bez względu na wiek. Koktajl zawierający skoncentrowane składniki aktywne dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry klienta.


W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace, łączymy infuzję tlenową ze złuszczaniem naskórka, masażem twarzy, szyi i dekoltu oraz maską, tworząc pełnowartościowy zabieg odżywczy.


Patrz https://holispace.com/produkt/infuzja-tlenowa/


Spektakularne rezultaty przynosi także połączenie oczyszczania wodorowego z infuzją tlenową. Podczas jednego zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona, dotleniona i głęboko odżywiona.


Zapraszamy do Holispace na zabieg oczyszczania z infuzją tlenową


Infuzja tlenowa dotlenianie skóry może być stosowana jako pojedynczy zabieg bankietowy np. przed wielkim wyjściem lub w serii 6 – 8 zabiegów powtarzanych co ok. 7 dni w celu odmłodzenia i zniwelowania defektów skóry


autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.