...

Infuzja tlenowa dotlenianie skóry na poziomie komórkowym

Ostatnie wpisy


Tlen jest niezbędny do życia, oprócz oddychania do prawidłowego funkcjonowania potrzebują go nasze wszystkie organy łącznie ze skórą.


Infuzja tlenowa dotlenianie skóry w ostatnich latach zyskała wielką popularność i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Jest bezinwazyjnym, bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem odpowiadającym na szerokie spektrum defektów skóry, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.


Infuzja tlenowa to zabieg polegający na wtłaczaniu substancji biologicznie czynnych do głębokich warstw skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu pod ciśnieniem. Tlen odgrywa tutaj rolę promotora przejścia i odpowiedzialny jest za transport składników aktywnych takich jak np. kwas hialuronowy, peptydy, witaminy, ekstrakty roślinne, aminokwasy i minerały. Działanie zabiegu jest podobne jak przy terapii hiperbarycznej.


Tlen – zbawienny dla skóry

  • zwiększa metabolizm komórkowy
  • opóźnia procesy starzenia
  • łagodzi dolegliwości skórne takie jak łuszczyca, trądzik różowaty, egzema, stany zapalne
  • usprawnia mikrokrążenie skórne
\"Infuzja

Jakie widoczne korzyści daje infuzja tlenowa?

  • poprawę kolorytu skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • poprawę nawilżenia skóry
  • wygładzenie
  • zwiększenie elastyczności
  • rozjaśnienie skóry

\"Skóra

Istotny jest fakt, że infuzja tlenowa może być stosowana przy każdym rodzaju cery bez względu na wiek. Koktajl zawierający skoncentrowane składniki aktywne dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry klienta.


W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace, łączymy infuzję tlenową ze złuszczaniem naskórka, masażem twarzy, szyi i dekoltu oraz maską, tworząc pełnowartościowy zabieg odżywczy.


Patrz https://holispace.com/produkt/infuzja-tlenowa/


Spektakularne rezultaty przynosi także połączenie oczyszczania wodorowego z infuzją tlenową. Podczas jednego zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona, dotleniona i głęboko odżywiona.


Zapraszamy do Holispace na zabieg oczyszczania z infuzją tlenową


Infuzja tlenowa dotlenianie skóry może być stosowana jako pojedynczy zabieg bankietowy np. przed wielkim wyjściem lub w serii 6 – 8 zabiegów powtarzanych co ok. 7 dni w celu odmłodzenia i zniwelowania defektów skóry


autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

- 50% na testowanie BEMER !
Tylko do 31 sierpnia testowanie BEMER PRO w cenie 499 Euro zamiast 899 Euro, BEMER Classci w cenie 399 Euro zamiast 699 Euro
Zadzwoń do nas po szczegóły: 797481006 lub napisz recepcja@holispace.com
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin
0
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.