Jak ujędrnić skórę na brzuchu po ciąży lub odchudzaniu?

Ujędrnianie skóry brzucha

Piękny i płaski brzuch to marzenie każdej kobiety. Jednakże ciąża to bez wątpienia wyjątkowy czas dla kobiecego organizmu oraz ekstremalne doświadczenie dla skóry. Często pozostawia po sobie niechciane pamiątki w postaci dodatkowych centymetrów lub wiotkości. Wiele kobiet po urodzeniu dziecka lub po 40 roku życia boryka się z problemem rozstępów, nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu lub luźnej, wiotkiej skóry. Problem ten dotyczy niemal co drugiej kobiety po przebytej ciąży, odwiedzającej gabinet kosmetologa. Na szczęście współczesne, nowatorskie terapie kosmetyczne oraz zaawansowane technologie są w stanie poradzić sobie z redukcją niechcianej „oponki” na brzuchu oraz z wiotką skórą.

W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace stworzyliśmy program PIĘKNY BRZUCH dedykowany specjalnie dla kobiet po 40 roku życia lub po przebytej ciąży. Celem jest zmniejszenie obwodu oraz ujędrnienie skóry na brzuchu Program PIĘKNY BRZUCH możliwy jest do zrealizowania w dwóch wariantach. Każdy z nich rozpoczyna się przeprowadzeniem szczegółowej ankiety na temat stanu zdrowia w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań zabiegowych. Następnie krok po kroku omawiamy z pacjentem plan działania oraz wykonywany jest pomiar przed i po rozpoczęciu kuracji.

Program PIĘKNY BRZUCH – dla kobiet z problemem luźnej skóry na brzuchu po ciąży lb odchudzaniu

Autorski program zabiegowy, którego celem jest ujędrnienie skóry na brzuchu w ciągu 8-10 tygodni. Program obejmuje konsultację, indywidualnie dobranie preparatów do pielęgnacji domowej. Ponadto w skład programu wchodzi badanie medycyny estetycznej. Badanie to pozwala na sprawdzenie ilości białek podporowych w skórze odpowiedzialnych za jej jędrność i elastycznośćoraz innych składników mających wpływ na zachowanie skóry w dobrej kondycji.

W zależności od rodzaju problemu i jego intensywności dobieramy ilość zabiegów. Zabiegi zwykle wykonujemy w odstępach co 4 tygodnie. Seria obejmuje średnio od 2 do 4 zabiegów.

W czasie trwania programu PIĘKNY BRZUCH wdrążane są także inne działania mające na celu stymulację mikrokrążenia skórnego. A także poprawę metabolizmu komórkowego w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Program PIĘKNY BRZUCH – dla kobiet z  wiotką skórą oraz lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową

Autorski program zabiegowy i terapeutyczny, stworzony przez specjalistów Instytutu Zdrowia i Urody Holispace dedykowany kobietom, które chcą zredukować obwód brzucha. Podobnie jak w poprzednim wariancie, program rozpoczyna się szczegółową konsultacją, omówieniem problemu oraz ustaleniem konkretnych działań i wykonaniem pomiarów ciała. Program PIĘKNY BRZUCH obejmuje wdrążenie procedur z zakresu dietetyki, fizjoterapii, kosmetologii oraz fizykoterapii.  W pierwszym etapie wykonujemy analizę stanu zdrowia. Jest ona niezbędna do ułożenia prawidłowego planu dietetycznego i  zaplanowania określonego rodzaju i ilości wysiłku fizycznego. W następnej kolejności program obejmuje wizyty u kosmetologa. W gabinecie kosmetologicznym realizujemy zabiegi lipolityczne, które usprawniają mikrokrążenie skórne. Wspomagają usuwanie nagromadzonych płynów, ujędrniają skórę, działają przeciwobrzękowo, modelująco i wyszczuplająco. Jednym z takich zabiegów jest zabieg LIPOFIT.

Dzięki unikalnemu kompleksowi składników aktywnych takich jak termoaktywny VBE, kofeina, fosfatydyloholina i L-karnityna i technologii promotorów przejścia działa spalająco na tkankę tłuszczową. Zaletą zabiegu jest jego wysoka skuteczność. Utrata centymetrów następuje już po pierwszym zabiegu. Jednak zalecamy serię zaviegów dla optymalnych efektów to 4 zabiegi wykonywane 1 raz w tygodniu. W przypadku zabiegu LIPOFIT  nie wykorzystujemy żadnej technologii fizycznej. Ddziałanie ogranicza się wyłącznie do przenikania składników aktywnych o działaniu lipolitycznym i drenującym.  Składniki te mają udowodnione działanie biologicznie czynne, działają tylko i wyłącznie na adipocyty, a proces lipolizy jest naturalny i trwały. Dzięki temu LIPOFIT jest zabiegiem o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

W trakcie realizacji zabiegów u kosmetologa, wdrążane są procedury usprawniające: metabolizm komórkowy, mikrokrążenie skórne. Mikrokrążenie usprawniamy stosując fizykalną terapia naczyniową czy manualne techniki fizjoterapeutyczne. Cały program zabiegowy realizujemy jest w ciągu 6-8 tygodni.

W obu wariantach programu PIĘKNY BRZUCH nieodłącznym elementem jest stosowanie preparatów do pielęgnacji domowej zaleconych przez kosmetologa. Szczotkowanie ciała oraz przestrzeganie pozostałych zaleceń przekazanych przez terapeutów Holispace.

Marzenie o jędrnym i płaskim brzuchu jest realne do spełnienia. W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace każda kobietę otoczamy opieką i profesjonalnym holistycznym podejściem specjalistów. Zapraszamy wszystkie Panie, które pragną cieszyć się pięknym ciałem i zdrową skórą do Holispace – miejsca którego misją jest dążenie „przez zdrowie do urody”.

Instytut Zdrowia i Urody Holispace

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.