...

KWAS HIALURONOWY SEKRETEM MŁODEJ SKÓRY

Ostatnie wpisy

CZY WARTO DOSTARCZAĆ GO OD ŚRODKA?


Od pewnego czasu kwas hialuronowy HA stał się bardzo popularny w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wykorzystywany jest w różnorodnych zabiegach odmładzających skórę, oraz uzupełniającej jej ubytki. Zabiegi z kwasem hialuronowym są niezwykle skuteczne, a efekty widoczne są niemalże natychmiast po zabiegu.


Ale czy dostarczanie skórze kwasu hialuronowego tylko zewnętrznie pozwoli cieszyć się  piękną skórą i młodym wyglądem na długie lata?


W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace zostały opracowane autorskie metody holistycznego odmładzania skóry polegające na łączeniu zabiegów stymulujących fibroblasty (komórki skóry właściwej) do produkcji kolagenu i elastyny


Mezoterapia mikroigłowa oraz radiofrekfensja mikroigłowa z jednoczesnym przyjmowaniem doustnym kwasu hialuronowego Gela Vis Ha, którego działanie jest potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem jakości.


Kwas hialuronowy stosowany wewnętrznie poprawia uwodnienie skóry, spłyca zmarszczki, odbudowuje strukturę tkanki, przyspiesza procesy gojenia oraz bierze udział w syntezie nowych włókien kolagenowych co powoduje jeszcze bardziej spektakularne efekty zabiegowe oraz zdecydowane przedłużenie ich efektywności.


Jednoczesna zewnętrza oraz wewnętrzna stymulacja skóry do produkcji kolagenu pozwala w widoczny sposób zredukować niedoskonałości skóry, przywrócić jej młodzieńczy blask i witalność. Najważniejszym efektem i procesem płynącym z terapii łączonych jest głębokie odżywienie skóry na poziomie komórkowym oraz dostarczenie i uzupełnianie kwasu hialuronowego, którego ilość spada nieustannie wraz z wiekiem.


W Holispace spośród wielu dostępnych suplementów na rynku wybraliśmy Gela Vis HA, ze względu na jego bezpieczeństwo, skuteczność i najwyższą jakość produktu. Suplement Gela Vis HA zalecamy stosowanie co najmniej przez 3 miesiące, pamiętając o jednoczesnym nawadnianiu organizmu i zdrowym żywieniu. To jest czas, kiedy skóra jest w stanie wyprodukować więcej kolagenu i elastyny – najważniejszych białek podporowych skóry oraz efektownie się nawilżyć. Pamiętajmy, że jedna cząsteczka HA wiąże do 1000 cząsteczek wody.Korzyści płynące z suplementacji Gela Vis HA:


  • nawilżenie i nawodnienie skóry oraz zmniejszenie szorstkości
  • zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny  – spłycenie zmarszczek i poprawa jędrności skóry
  • ochrona komórek przed wolnymi rodnikami i przedwczesną śmiercią komórki (apoptozą)
  • zmniejszenie stanów zapalnych organizmu
  • poprawa odżywienia skóry i tkanki podskórnej
  • usprawnienie produkcji i metabolizmu łez – ochrona przed zapaleniem rogówki oraz łagodzenie  objawów suchego oka
  • usprawnienie mkrobioty jelitowej mającej wpływ na mikkroflorę bakteryjną skóry (łagodzenie objawów trądziku, egzemy czy atopii)
  • wyraźna poprawa funkcjonowania stawów, więzadeł oraz ścięgien

Kto może stosować Gela Vis HA?


Kwas hialuronowy mogą stosować zarówno kobiety jaki i mężczyźni na każdym etapie życia, zwłaszcza 30+, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki przedwczesnego starzenia. HA jest polecany dla wszystkich osób aktywnych fizycznie lub uprawiających sporty, ale także dla wszystkich osób korzystających z zabiegów kosmetologii estetycznej. Kwas hialuronowy jest wskazany także dla osób po urazach lub operacjach więzadeł, ścięgien oraz tkanek miękkich.


Autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.