KWAS HIALURONOWY SEKRETEM MŁODEJ SKÓRY

CZY WARTO DOSTARCZAĆ GO OD ŚRODKA?

Od pewnego czasu kwas hialuronowy HA stał się bardzo popularny w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wykorzystywany jest w różnorodnych zabiegach odmładzających skórę, oraz uzupełniającej jej ubytki. Zabiegi z kwasem hialuronowym są niezwykle skuteczne, a efekty widoczne są niemalże natychmiast po zabiegu.

Ale czy dostarczanie skórze kwasu hialuronowego tylko zewnętrznie pozwoli cieszyć się  piękną skórą i młodym wyglądem na długie lata?

W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace zostały opracowaliśmy autorskie metody holistycznego odmładzania skóry. Polegające na łączeniu zabiegów stymulujących fibroblasty (komórki skóry właściwej) do produkcji kolagenu i elastyny

Kwas hialuronowy stosowany wewnętrznie poprawia uwodnienie skóry. Spłyca zmarszczki, odbudowuje strukturę tkanki, przyspiesza procesy gojenia oraz bierze udział w syntezie nowych włókien kolagenowych. Powoduje to jeszcze bardziej spektakularne efekty zabiegowe oraz zdecydowane przedłużenie ich efektywności.

Jednoczesna zewnętrza oraz wewnętrzna stymulacja skóry do produkcji kolagenu pozwala w widoczny sposób zredukować niedoskonałości skóry. Przywrócić jej młodzieńczy blask i witalność. Najważniejszym efektem i procesem płynącym z terapii łączonych jest głębokie odżywienie skóry na poziomie komórkowym. Ponadto dostarczenie i uzupełnianie kwasu hialuronowego, którego ilość spada nieustannie wraz z wiekiem.

Korzyści płynące z suplementacji Gela Vis HA:

  • nawilżenie i nawodnienie skóry oraz zmniejszenie szorstkości
  • zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny  – spłycenie zmarszczek i poprawa jędrności skóry
  • ochrona komórek przed wolnymi rodnikami i przedwczesną śmiercią komórki (apoptozą)
  • zmniejszenie stanów zapalnych organizmu
  • poprawa odżywienia skóry i tkanki podskórnej
  • usprawnienie produkcji i metabolizmu łez – ochrona przed zapaleniem rogówki oraz łagodzenie  objawów suchego oka
  • usprawnienie mkrobioty jelitowej mającej wpływ na mikkroflorę bakteryjną skóry (łagodzenie objawów trądziku, egzemy czy atopii)
  • wyraźna poprawa funkcjonowania stawów, więzadeł oraz ścięgien

Kto może stosować Gela Vis HA?

Kwas hialuronowy zalecamy do stosowania zarówno kobietom jaki i mężczyznom na każdym etapie życia, zwłaszcza 30+, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki przedwczesnego starzenia. HA polecamy dla wszystkich osób aktywnych fizycznie lub uprawiających sporty, ale także dla wszystkich osób korzystających z zabiegów kosmetologii estetycznej. Kwas hialuronowy jest wskazany także dla osób po urazach lub operacjach więzadeł, ścięgien oraz tkanek miękkich.

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Laura Ławniczak

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.