Zabieg rozjaśniająco – odżywczy z witaminą C


\"Zabieg

Zabieg głęboko odżywczy i polecany do każdego rodzaju skóry.  Polega na nałożeniu maski zawierającej system rozjaśniająco odmładzający z wysokim potencjałem witaminy C, który wynosi aż 91%.


Zabieg dedykujemy dla cery:

– z oznakami starzenia

– z przebarwieniami

– szarej, zmęczonej

– z utratą jędrności i elastyczności

– „palacza”

– słabo odżywionej


Dzięki specjalnej formule, witamina C zachowuje optymalną stabilność, nie ulegając rozkładowi pod wpływem czynników zewnętrznych. Stosowana przez nas formuła zapewnia wysoką aktywność antyoksydacyjną, która chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo kwas askorbinowy stymuluje produkcję kolagenu w skórze oraz wpływa na zmniejszenie jego uszkodzeń. Stosowany w zabiegu kwas kojowy w stężeniu 3% wykazuje wysoką aktywność wybielającą i pozwala na usunięcie głębokich plam pigmentacyjnych.  Już po pierwszym zabiegu, skóra jest widocznie rozjaśniona, rozpromieniona i wygładzona.


Zabieg nasz z powodzeniem może być stosowany przed wielkim wyjściem jako zabieg bankietowy lub w kuracji rozjaśniająco odmładzającej obejmującej serię 5 zabiegów wykonywanych co 3 – 4 tygodnie.


Zabieg dedykowany jest dla cery:

– z oznakami starzenia

– z przebarwieniami

– szarej, zmęczonej

– z utratą jędrności i elastyczności

– „palacza”

– słabo odżywionej


Działanie wzmacniane jest serią zabiegów, zwłaszcza w okresie wiosenno-jesiennym. Po zabiegu skóra jest wyraźnie:

  • napięta
  • wygładzona
  • rozjaśniona,
  • zmarszczki ulegają spłyceniu.

Zabieg szczególnie polecany jest szczególnie skórom naczyniowym, dojrzałym, pozbawionym blasku, z problemami pigmentacyjnymi oraz ze skłonnościami do trądziku i blizn.


Zabieg z witaminą C, jest optymalną propozycją dla osób, które w szybko chcą poprawić wygląd swojej skóry. Trwa około 45 minut, jest komfortowy i bezinwazyjny. Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem dla zabieganych kobiet i mężczyzn, którzy chcą uzyskać doskonały efekt np. w przerwie na lunch lub po pracy.


W trakcie wykonywania zabiegu możliwe jest odczuwanie delikatnego szczypania skóry, co jest naturalną reakcją na kwas askorbinowy. Zabieg jest także kompatybilny z innymi zabiegami kosmetycznymi np. infuzją tlenową w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów zabiegowych.

Zapraszamy do Holispace na zabieg rozjaśniająco – odżywczy z witaminą C


Autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

0