Chciałabym móc codziennie nie tuszować trądziku…

Jak pozbyć się trądziku

Pani Marta 32 lata trafiła do Instytutu Zdrowia i Urody Holispace z polecenia z problemem trądziku z intensywnym stanem zapalnym na twarzy. Po wnikliwej konsultacji poprosiłam Panią Martę, aby udała się na badania w kierunku chorób tarczycy. Po tygodniu klientka wróciła z wynikami badań.

Przyczyną jej stanu skóry okazały się zaburzenia funkcjonowania hormonów tarczycy, a stan zapalny nasilały duże ilości spożywanego cukru w diecie, oraz nieprawidłowa pielęgnacja domowa.

Pani Marta została objęta opieką endokrynologa

Zaleciłam Pani Marcie dietę przeciwzapalną, opracowaną indywidualnie przez dietetyka – jednego ze specjalistów Holispace. Kolejnym krokiem było ograniczenie słodyczy w diecie oraz wprowadzenie spersonalizowanej suplementacji obejmującej cynk, kwasy Omega oraz mieszankę ziół o działaniu przeciwzapalnym.

W kolejnym etapie rozpoczęłam przygotowanie terapii kosmetologicznej dla Pani Marty opartej o trzy etapy działania:

  1. W pierwszej kolejności wykonałam 6 zabiegów https://holispace.com/produkt/skora-tradzikowa-indywidualna-terapia/ z kwasem azelainowym i salicylowym w celu redukcji stanu zapalnego i wyciszenia zaognionych i bolesnych zmian trądzikowych oraz normalizacji pracy gruczołów łojowych.

Celem mezoterapii mikroigłowej było zredukowanie blizn i przebarwień potrądzikowych.

Po wielu regularnych wizytach w Instytucie Zdrowia i Urody Holispace Pani Marta wreszcie cieszy się piękną cerą i nie nakłada makijażu. W końcu nie musi tuszować niedoskonałości.

Do Instytutu przychodzi profilaktycznie na kontrolę stanu skóry oraz zabiegi kwasowe, aby podtrzymywać uzyskane efekty

Pani Marta oprócz „nowej skóry” wprowadziła zmiany w diecie, zmieniła całkowicie pielęgnację domową, na zaleconą przez kosmetologa oraz pozostaje pod stałą opieką endokrynologa.

Słowa jakie usłyszałam po zakończeniu kuracji od mojej klientki: „Pani Karolino zmieniła Pani moje życie, dziś idę z podniesioną głową” jest dla mnie dowodem, że to co robimy w Instytucie Holispace płynie z serca, wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim z holistycznego podejścia zgodnie z przekonaniem „przez zdrowie do urody”.

Autor: Instytut Zdrowia i Urody Holispace

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI