“NIKT NIE CHCIAŁ POMÓC MOJEJ MAMIE…”

Nikt nie chciał pomóc mojej mamie

Do Holispace zgłosił się zdesperowany młody człowiek, który prosił o pomoc dla swojej mamy, która ma problem z niedoskonałościami na twarzy. Nie do końca jednak potrafił wytłumaczyć z jakim problemem skórnym mama ma problem.

Mama młodzieńca pochodziła z Azji i szukała diagnozy oraz pomocy w wielu miejscach w Polsce jak i za granicą. Nikt nie potrafił wykonać skutecznej terapii, dzięki której kobieta odzyskałaby pewność siebie.

Zaprosiłam Panią na konsultację, podczas której zdiagnozowałam u klientki rozległe kaszaki mnogie charakterystyczne dla rasy azjatyckiej, które powstawały i rozpowszechniały się na skórze przez wiele lat.

Po wykluczeniu przeciwwskazań od razu przystąpiłam do zabiegu manualnego oczyszczania twarzy, które opierało się na mechanicznym usunięciu rozległych zmian, zgodnie z wewnętrzną procedurą #holispace.

Zabieg wymagał wielkiej precyzji i był dla klientki niekomfortowy, jednak Pani z nadzieją na lepszy wygląd skóry nie wykazywała żadnego zniecierpliwienia. Z ogromną wdzięcznością, że została zaopiekowana wytrwała do zakończenia zabiegu.

Po zabiegu skóra była dość mocno zaczerwieniona i opuchnięta, co jest normalnym zjawiskiem.

Po wykonanej terapii Pani otrzymała pełen instruktaż pielęgnacji skóry, oraz zestaw spersonalizowanych preparatów, który utrzyma skórę w dobrej kondycji.

Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, a klientka po obejrzeniu twarzy w lustrze nie kryła łez wzruszenia.

Jedyne co zdołała powiedzieć to ”Dziękuję, mam nową twarz, nie będę się wstydziła już wyjść na ulicę”

Ja wzruszyłam się także, że mogłam i potrafiłam pomóc dzięki swojej wiedzy, holistycznemu podejściu i misji „przez zdrowie do urody”

Po kilku dniach Syn naszej klientki napisał opinię o Holispace i o wykonanym zabiegu która brzmiała tak:

„Profesjonalne usługi w parze razem z niesamowitym zaangażowaniem oraz sympatią ze strony personelu. Miejsce również bardzo czyste i zadbane. Kuracja również odbyła się bezproblemowo i Pani wszystko zrozumiale tłumaczy. Wszystko zadbane, jak tylko się da. Gorąco polecam.”

Autor: Instytut Zdrowia i Urody Holispace

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.