Instytut Holispace

Instytut Zdrowia. i Urody Holispace - dobrostan

Średnia długość życia wynosi 80 lat i co roku się wydłuża. Ważne jest zatem dobre samopoczucie i silny organizm. W Instytut Holispace z zespołem ekspertów, troszczymy się o zdrowie pacjentów na wielu płaszczyznach. Wykorzystujemy i łączymy wiedzę medyczną i komplementarną z naturalnymi terapiami, a to wszystko z zachowaniem najwyższych światowych standardów. Pomagamy odzyskać energię do działania, wspieramy w rozwoju, edukujemy, by prowadzić życie którego się pragnie.

Naszą specjalizacją jest medycyna regeneracyjna, w tym leczenie i profilaktyka bólu, slow anti-age całego organizmu i skóry.

Oprócz lekarzy, terapie prowadzą zielarz – fitoterapeuta i dietetyk. Wykonujemy analizę stanu zdrowia, oraz dobroczynnej mocy ziół. To holistyczne podejście wzmacnia przekaz, że tylko całościowe podejście do człowieka daje pełny obraz jego potrzeb. Zapewniamy także opiekę dietetyka klinicznego i psychologa. Tu łączy się wiedza na temat bioty jelitowej i jej wpływ na samopoczucie mentalne. Nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja w tym terapie manualne przynoszą ulgę ciału, dają relaks, odprężenie, wpływają na poprawę jakości pracy układu ruchu. 

W Holispace stawiamy na piękną i zdrową skórę. Kosmetologia estetyczna według idei slow-mind jest odpowiedzią na potrzeby Warszawianek, chociaż nie tylko. Naszymi gośćmi są osoby z całej Europy w tym Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Holandii. Terapia dla ciała
i ducha, czyli masaże w biowitalnym SPA z odnową biologiczną cieszą się dużą popularnoscią. Działamy w zgodzie z naszą misją oraz hasłem „przez zdrowie do urody”. Wierzymy, że tylko całościowe, tj. holistyczne podejście do człowieka, jest jedyną drogą do długiego życia w zdrowiu i radości, przy jednoczesnym utrzymaniu wewnętrznej harmonii.

Leczenie biologiczne stosujemy zarówno w ortopedii jak i medycynie estetycznej. To dziedzina medycyny, która skupia się na stymulowaniu do regeneracji tkanek oraz przywracaniu naturalnych funkcji samoodbudowy organizmu. Jej celem jest leczenie i łagodzenie różnych schorzeń i urazów poprzez wykorzystanie naturalnych procesów naprawczych organizmu. Metody i techniki stosowane w medycynie regeneracyjnej obejmują min. czynniki wzrostu. Wykorzystujemy naturalne czynniki wzrostu i cytokiny, które stymulują procesy regeneracyjne w organizmie. Mogą być stosowane w postaci zastrzyków lub aplikowane lokalnie na miejsce uszkodzenia. Medycyna regeneracyjna Warszawa Targówek ma szerokie zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń, zwłaszcza w dziedzinie takiej jak ortopedia w tym urazy tkanek, choroby zwyrodnieniowe, uszkodzenia stawów. Celem jest przywrócenie funkcji i jakości życia pacjentów poprzez wykorzystanie naturalnych zdolności organizmu do regeneracji i naprawy.

10 zasad holispace

  1. Piękne ciało i promienna cera mają swoje źródło w zdrowym, odżywionym organizmie.
  2. Dla organizmu zmiana jednego nawyku jest lepsza niż nagła rewolucja.
  3. Droga do długowieczności prowadzi przez małe, codzienne, dobre nawyki.
  4. By cieszyć się pełnią życia, należy znaleźć źródło swoich blokad i ograniczeń 
   i zmierzyć się z nimi.
  5. Możesz zrealizować wszystkie swoje marzenia, jeśli odpowiednio zadbasz o swoje ciało i zdrowie.
  6. Zamiast pracować więcej, lepiej pracować mniej a efektywniej. Jest to możliwe, jeśli Twój organizm funkcjonuje dobrze, jest w harmonii.
  7. W powrocie do zdrowia można (a nawet warto) łączyć wiedzę medyczną z naturalnymi terapiami.
  8. Lepiej dbać o siebie regularnie niż leczyć zaawansowane stadium choroby.
  9. Możesz w wieku 80 lat być sprawnym psychicznie i fizycznie, pod warunkiem, że zaczniesz regularnie dbać o siebie.
  10. Zasługujesz na długie, szczęśliwe życie, w zdrowiu i dobrej kondycji fizycznej. Decyzja zależy od Ciebie.

Zapraszam Cię do Holispace, przestrzeni zdrowia i relaksu.

Weronika Ławniczak,

pomysłodawczyni i właścicielka Holispace

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.