Kariera

Wraz z rozwojem firmy, poszukiwana jest osoba na stanowisko

Specjalista ds. rejestracji i obsługi pacjentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (2 i 3 rok nauki)
  • dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • życzliwość i pogodne nastawienia do ludzi
  • analityczne myślenie
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi poczty e-mail
  • język angielski (min B1)
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • mile widziane – znajomość programów do rejestracji Klientów i znajomość branży medycznejPraca w Instytucie Holispace
Praca w Instytucie Holispace

Zakres obowiązków

  • rejestracja wizyt w systemach
  • prawidłowe rozliczanie usług
  • prowadzenie ewidencji w terminarzach
  • przygotowywanie zestawień i sprawozdań
  • bieżąca obsługa Klienta
  • obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • komfortowe warunki pracy
  • Umowę B2B lub umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • możliwość udziału w konferencjach i targach
  • Możliwość rozwoju i pracy na stałe

Udogodnienia: nieodpłatny parking, sąsiedztwo stacji metra.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem z podaniem zawodu (jeśli ukończyły studia) z dopisaniem klauzuli poufności.

Adres e-mail: kontakt@holispace.com

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.