Regulamin* odwoływania wizyt w Instytucie Holispace

Drodzy Goście, dbając o Państwa zdrowie i nasz czas, prosimy o przemyślane rezerwowanie terminu wizyty. Rezerwacja terminu stanowi wiążącą umowę pomiędzy Holispace Sp. z o.o., a Klientem. Zarezerwowany termin wizyty oznacza pełne przygotowanie stanowiska zabiegowego i gotowość zespołu do podjęcia planowanych czynności. Oznacza to, że niezależnie czy zabieg odbędzie się czy nie, z naszej strony zostaną zaangażowane środki finansowe i osobowe. Aby uniknąć konieczności przeniesienia kosztów na Państwa, prosimy o odwoływanie wizyty najpóźniej 24 h przed zaplanowanym zabiegiem (osobiście, telefonicznie, SMS-em, mailem). Poza godzinami pracy Instytutu, prosimy o wiadomość na Messenger lub mail.

  • w przypadku braku odwołania wizyty w/w czasie zostaną Państwo obciążeni kwotą 50% ceny zabiegów przewidzianych w danym dniu,
  • w dniu wizyty mają Państwo możliwość zmiany godziny umówionej wizyty, w zależności od dostępności miejsc.

W przypadku minimum 3-krotnego braku odwołania wizyty, umówienie kolejnej wizyty będzie mogło nastąpić wyłącznie po wniesieniu przedpłaty w pełnej wysokości umawianej wizyty. Wyrażając zgodę na warunki niniejszego regulaminu, w przypadku niedotrzymania warunków odwoływania wizyt, zgadzacie się Państwo na obciążenie kosztami.

Spóźnienia na wizytę

Czas spóźnienia jest odejmowany od czasu trwania wizyty.

*Regulamin dostępny jest na stronie www.holispace.com, oraz na miejscu w Instytucie.

Zarząd Spółki

Holispace Sp. zoo

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI