5 powodów na TAK dla mezoterapii mikroigłowej

5 powodów dla mezoterapii mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa to nowoczesny zabieg odmładzający i regenerujący skórę. Polega na gęstym nakłuwaniu skóry z jednoczesnym podawaniem składników biologicznie czynnych. Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest sterylny i bezpieczny, wykonywany specjalistycznym urządzeniem z jednorazowymi kartridżami wyposażonymi w określone ilości igieł. Głowica urządzenia uderza ruchem pulsacyjnym w skórę z prędkością 4000-6000 uderzeń na minutę, wytwarzając kontrolowane mikrouszkodzenia skóry.

Dlaczego warto wykonywać mezoterapię mikroigłową?

ODMŁODZENIE SKÓRY

Mezoterapia mikroigłowa stosujemy w celu pobudzenia syntezy kolagenu i elastyny. Za pomocą mikronakłuć o głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm dochodzi do powstania zamierzonego, kontrolowanego stanu zapalnego w skórze i uruchomienia procesów regeneracji. Dodatkowo podczas zabiegu aplikujemy koktajle z wysoką zawartością składników aktywnych dostarczanych do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra staje się wyraźnie gęstsza, jędrniejsza, promienna, zmarszczki ulegają spłyceniu, a kontur twarzy poprawie.

REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia zmuszają skórę do wykorzystania naturalnych zdolności naprawy i regeneracji, prowadząc do pobudzenia fizjologicznej odbudowy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Mezoterapia mikroigłowa pozwala również na wprowadzenie poprzez kanaliki substancji aktywnych, koniecznych w procesach leczniczych czy poprawy kondycji skóry.

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Mezoterapia mikroigłowa mająca na celu rozjaśnienia miejscowych przebarwień polecana jest osobom, które pragną pozbyć się plam barwnikowych występujących na skórze.

Składniki aktywne wykorzystywane w mezoterapii mikroigłowej skutecznie zapobiegają powstawaniu plam barwnikowych, a dodatkowo redukują te, które już pojawiły się na cerze.

Ampułki na przebarwienia, wykorzystywane w zabiegu mezoterapii, wykazują szereg pozytywnych działań dla skóry. Co najważniejsze, redukują przebarwienia i plamy starcze, a tym samym redukują zmarszczki, odżywiają i ujędrniają cerę, nawadniają ją i rewitalizują. Dzięki jednemu zabiegowi z wykorzystaniem odpowiednich preparatów można uzyskać efekt odmłodzonej, pełnej blasku cery.

SPŁYCENIE ZMARSZCZEK I ZMNIEJSZENIE CIENI POD OCZAMI

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu. Najbardziej pożądanym efektem mezoterapii jest oczywiście wygładzenie zmarszczek wokół oczu i redukcja oznak starzenia. Maleńkimi nakłuciami do skóry dostarczane są witaminy, składniki mineralne, koenzymy oraz kwas hialuronowy, które widocznie odmładzają okolicę oczu i otwierają powiekę.

DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE I NAWODNIENIE SKÓRY

Mezoterapia wspiera utrzymywanie jędrnej i sprężystej skóry twarzy. Wpływa też na szyję, dekolt i dłonie. Terapia nawilżająca gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu ielastyny oraz ujędrnienia skóry. Preparaty stosowane do mezoterapii mikroigłowej o działaniu nawilżającym są skuteczne dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego.

Skóra twarzy po wykonaniu zabiegu mezoterapii jest przez kilka dni podrażniona i zaczerwieniona, może również wystąpić obrzęk oraz uczucie świądu. W końcu zewnętrzna warstwa naskórka ulega złuszczeniu. Wszystkie te objawy są normalne i nie należy się nimi martwić. Mikronakłucia wywołują stan zapalny skóry, aby pobudzić ją do wzmożonej regeneracji.

Kliknij w ten link aby umówić zabieg

Autor: Instytut Zdrowia i Urody Holispace

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI