...

5 powodów na TAK dla mezoterapii mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa Holispace

Ostatnie wpisy

Mezoterapia mikroigłowa to nowoczesny zabieg odmładzający i regenerujący skórę. Polega na gęstym nakłuwaniu skóry z jednoczesnym podawaniem składników biologicznie czynnych. Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest sterylny i bezpieczny, wykonywany specjalistycznym urządzeniem z jednorazowymi kartridżami wyposażonymi w określone ilości igieł. Głowica urządzenia uderza ruchem pulsacyjnym w skórę z prędkością 4000-6000 uderzeń na minutę, wytwarzając kontrolowane mikrouszkodzenia skóry.

Dlaczego warto wykonywać mezoterapię mikroigłową?
  1. ODMŁODZENIE SKÓRY

Mezoterapia mikroigłowa stosowana jest w celu pobudzenia syntezy kolagenu i elastyny. Za pomocą mikronakłuć o głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm dochodzi do powstania zamierzonego, kontrolowanego stanu zapalnego w skórze i uruchomienia procesów regeneracji. Dodatkowo podczas zabiegu aplikujemy koktajle z wysoką zawartością składników aktywnych, które są dostarczane do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra staje się wyraźnie gęstsza, jędrniejsza, promienna, zmarszczki ulegają spłyceniu, a kontur twarzy poprawie.

  • REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia zmuszają skórę do wykorzystania naturalnych zdolności naprawy i regeneracji, prowadząc do pobudzenia fizjologicznej odbudowy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Mezoterapia mikroigłowa pozwala również na wprowadzenie poprzez kanaliki substancji aktywnych, koniecznych w procesach leczniczych czy poprawy kondycji skóry.

  • REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Mezoterapia mikroigłowa mająca na celu rozjaśnienia miejscowych przebarwień polecana jest osobom, które pragną pozbyć się plam barwnikowych występujących na skórze.

Składniki aktywne wykorzystywane w mezoterapii mikroigłowej skutecznie zapobiegają powstawaniu plam barwnikowych, a dodatkowo redukują te, które już pojawiły się na cerze.

Ampułki na przebarwienia, wykorzystywane w zabiegu mezoterapii, wykazują szereg pozytywnych działań dla skóry. Co najważniejsze, redukują przebarwienia i plamy starcze, a tym samym redukują zmarszczki, odżywiają i ujędrniają cerę, nawadniają ją i rewitalizują. Dzięki jednemu zabiegowi z wykorzystaniem odpowiednich preparatów można uzyskać efekt odmłodzonej, pełnej blasku cery.

  • SPŁYCENIE ZMARSZCZEK I ZMNIEJSZENIE CIENI POD OCZAMI

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu. Najbardziej pożądanym efektem mezoterapii jest oczywiście wygładzenie zmarszczek wokół oczu i redukcja oznak starzenia. Maleńkimi nakłuciami do skóry dostarczane są witaminy, składniki mineralne, koenzymy oraz kwas hialuronowy, które widocznie odmładzają okolicę oczu i otwierają powiekę.

  • DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE I NAWODNIENIE SKÓRY

Mezoterapia wspiera utrzymywanie jędrnej i sprężystej skóry twarzy. Wpływa też na szyję, dekolt i dłonie. Terapia nawilżająca gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu ielastyny oraz ujędrnienia skóry. Preparaty stosowane do mezoterapii mikroigłowej o działaniu nawilżającym są skuteczne dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego.

Skóra twarzy po wykonaniu zabiegu mezoterapii jest przez kilka dni podrażniona i zaczerwieniona, może również wystąpić obrzęk oraz uczucie świądu. W końcu zewnętrzna warstwa naskórka ulega złuszczeniu. Wszystkie te objawy są normalne i nie należy się nimi martwić. Mikronakłucia wywołują stan zapalny skóry, aby pobudzić ją do wzmożonej regeneracji.

Autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.