...

Modelowanie sylwetki masaż odchudzająco-modelujący

Modelowanie sylwetki masaż odchudzająco modulujący

Ostatnie wpisy

W dzisiejszych czasach zadbany wygląd, zgrabna sylwetka i aktywny tryb życia to punkty z listy „must have”. Jak osiągnąć zadowalające efekty bez skalpela i czuć się dobrze w swoim ciele? Z pomocą przychodzi kompleksowa opieka naszych specjalistów w Holispace.


Jeśli od dłuższego czasu walczysz z dodatkowymi centymetrami w biodrach czy brzuchu, próbowałaś wielu metod a waga stoi w miejscu- warto zastanowić się czy przyczyna nie leży wewnątrz Twojego ciała. Komputerowa analiza stanu organizmu Vieva obrazuje poziomy hormonów, mikro- i makroelementów, aminokwasów, koenzymów itp., a także stan poszczególnych układów, w tym pokarmowego, wchłanianie jelitowe oraz organów wewnętrznych, m.in. nerek i wątroby. Ponadto weźmiemy pod lupę Twój sposób odżywiania, poznamy produkty, które na co dzień spożywasz, podpowiemy czego ze sobą nie łączyć, dowiesz się, które suplementy warto wdrożyć do diety oraz uzyskasz poradę dietetyka.


Kontynuacją kompleksowej terapii jest masaż odchudzają-modelujący dopasowany do Twoich potrzeb. Obejmuje on  najbardziej problematyczne obszary: brzuch, uda i pośladki. Poprzez ten zabieg uzyskasz:

  • miejscową poprawę przemiany materii,
  • ujędrnienie, uelastycznienie  i wygładzenie skóry;
  • zmniejszenie cellulitu;
  • poprawę kształtu sylwetki;
  • zwiększenie napięcia skóry;
  • usprawnienie procesu detoksykacji.

Intensywność jest ustalana z klientem i regulowana w trakcie zabiegu, dodatkowo możemy wykonać go z wykorzystaniem kremu antycellulitowego, aby przyspieszyć wchłanianie substancji aktywnych. Masaż odchudzająco-modelujący w stosunku do zabiegów odchudzających aparaturowych np. endermologia jest wykonywany ręcznie przez co jest przyjemniejszy w odczuciach. Dotyk pozwala na precyzyjne wyczucie miejsc z nieprawidłową tkanką tłuszczową i oddziaływanie na konkretny obszar. Ponadto, jeśli masz problem z naczynkami jest to zabieg bezpieczniejszy niż masaże podciśnieniowe. Kolejną zaletą masażu jest brak ryzyka pojawienia się wybroczyn.  Dla zadowalających efektów zalecana jest seria masaży połączona z fizykalną terapią mikrokrążeniową BEMER.


            Nie bez znaczenia dla stanu i kondycji Twojej skóry jest zatroszczenie się o odpowiednie nawodnienie oraz aktywność fizyczna. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na codzienny trening na siłowni- wybierz intensywniejszy spacer, aby dotlenić komórki Twojego ciała.


Opracowała: mgr fizjoterapii Małgorzata Wróbel

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.