Natura i technologia – Głęboki lifting – anti age

Pakiet Głęboki Lifting

Głęboki lifting – anti age

Kosmetologia to dziedzina, która na przełomie kilkudziesięciu lat rozwinęła się w dużym tempie. Na rynek regularnie są wprowadzane różnorodne technologie, mające na celu działanie anti-age oraz wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

W ciągu ostatnich lat obserwuje się jednak wielki powrót do łask terapii manualnych z wykorzystaniem darów natury. Jest na rynku co więcej produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała, a także zabiegów na bazie substancji pochodzenia naturalnego.

Idealne połączenie – siła natury i technologia medyczna 2 w 1 w ramach jednego pakietu.

W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace został opracowany pakiet Głęboki Lifting, przeznaczony dla skóry dojrzałej, który łączy w sobie zarówno terapię manualną, odmładzające działanie róży damasceńskiej i technologię frakcyjnej radiofrekwencji.  Takie połączenie gwarantuje działanie na wielu płaszczyznach skóry w szybkim tempie.

Pakiet składa się z 2 etapów:

Etap 1:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu poprawia ukrwienie i dotlenienie komórek skóry zwiększając ich metabolizm, Stymuluje mięśnie twarzy, które są poniekąd „stelażem” dla skóry. Ponadto działa głęboko rozluźniająco i odprężająco.

Olejek eteryczny z róży damasceńskiej wykorzystywany podczas masażu wykazuje silne działanie anti-age. Zawiera bogactwo witamin A, C, K , kompleks witamin B, a także flawonoidy, taninę, wielonienasycone kwasy tłuszczowe a także pierwiastki takie jak: jod, magnez, wapń i cynk.

Róża damasceńska usuwa również wolne rodniki i w badaniach z innymi roślinami ma najsilniejsze działanie w tej sferze. Chroni tym samym DNA przed uszkodzeniem co wykazano w badaniach In vitro. Olej z róży damasceńskiej działa jak panaceum na suchość i wrażliwość dojrzałej cery. Polecamy szczególnie do cery zniszczonej, z oznakami fotostarzenia, szarej, odwodnionej, z wyraźną utratą jędrności.

Etap 2:

Głównym etapem Pakietu Głęboki lifting jest Radiofrekwencja Mikroigłowa.

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu skóry i podgrzewaniu za pomocą fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej. Mikronakłuwanie, prowokuje skórę do regeneracji, aktywuje syntezę kolagenu i zwiększa metabolizm komórkowy. Fala radiowa obkurcza włókna kolagenowe w skórze oraz indukuje powstawanie nowego kolagenu. Połączenie tych obydwu metod daje spektakularne efekty w terapiach anti – ageing.

Połączenie masażu twarzy, szui i dekoltu na bazie oleju z róży damasceńskiej z radiofrekwencją mikroigłową działa wielokierunkowo. Wzmacnia i usprawnia mięśnie, stymuluje białka podporowe skóry (kolagen i elastynę, a także polepsza funkcjonowanie bariery naskórkowej dostarczając skórze niezbędnych składników odżywczych.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?
  • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry
  • Spłycenie zmarszczek
  • Zniwelowanie „chomików” i „drugiego podbródka”
  • Zniwelowanie blizn
  • Poprawa owalu twarzy
  • Zmniejszenie wykwitów trądzikowych
  • Zmniejszenie stanów zapalnych skóry

W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace tworzymy autorskie terapie mające na celu widoczną poprawę stanu skóry zgodnie z przekonaniem „przez zdrowie do urody”.

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.