Well – Ballance na wyciągnięci ręki

Well Ballence na wyciągnięcie ręki

Każdy z nas potrzebuje równowagi w codziennym życiu pomiędzy obowiązkami, pracą a odpoczynkiem i relaksem. Mówi się, że w „zdrowym ciele, zdrowy duch”. Bez wątpienia w Holispace odnosimy się z do tej zasady z wielkim przekonaniem. Człowiek funkcjonuje dobrze, jeśli zarówno jego ciało, zdrowie i umysł pozostają w równowadze.

W Holispace kierujemy się przesłaniem „Przez zdrowie do urody”. Opracowaliśmy 12 złotych zasad, które stanowią roczną drogę do osiągnięcia sukcesu w sferze well-balance.

W zaciszu naszego Day Spa odnajdziesz spokój, wyciszenie i relaks, które są niezbędne dla zachowania homeostazy organizmu. Magia miejsca, aromaterapia, blask świec, nastrojowa muzyka. Holistyczna opieka profesjonalistów sprawia, że chwile spędzone w Instytucie pozostaną na długo w pamięci.

12 złotych zasad Holispace

1. Możesz zrealizować wszystkie swoje marzenia, jeśli odpowiednio zadbasz o swoje ciało, umysł i duszę.

2. Droga do długowieczności prowadzi przez małe, drobne zmiany i prowadzi przez małe, drobne zmiany.

3. Piękno płynie ze zdrowego organizmu.

4. By cieszyć się pełnią życia, należy znaleźć źródło swoich blokad i ograniczeń i zmierzyć się z nimi.

5. Piękne ciało i promienna cera mają swoje źródło we  właściwie, odżywionym organizmie i właściwej pielęgnacji.

6. Poznanie swojego zegara biologicznego zwiększa efektywność umysłową i fizyczną.

7. W powrocie do zdrowia warto łączyć wiedzę medyczną z naturalnymi terapiami.

8. Poznanie własnego organizmu i jego potrzeb pomaga utrzymać organizm w dobrej kondycji.

9. Dobre relacje międzyludzkie zwiększają poczucie szczęścia i spełnienia.

10. Wellbeing w pracy poprawia efektywność i komfort.

11. Zachowanie równowagi pomiędzy pracą, odpoczynkiem prowadzi do life-balance.

12. Zdrowy styl życia to fundament zdrowia.

Z całą pewnością można powiedzieć, że nasz salon to odpowiednie miejsce dla ciała i duszy. W ofercie Instytutu  znajduje się odnowa biologiczna, masaż przenoszący w inny wymiar rzeczywistości oraz zabiegi dla zdrowia i piękna. Ważne jest aby znaleźć dla siebie czas i umiejętnie wykorzystać go na relaks i odpoczynek.

W trakcie pobytu w Holispace zatroszczymy się o twoje ciało, wewnętrzny spokój i dobrą energię. Dzięki temu będziesz mógł witać każdy dzień z uśmiechem na twarzy. Holispace to nie tylko zwyczajny salon. To wyjątkowe Day Spa, które oferuje holistyczne podejście na drodze do zachowania zdrowego ciała i umysłu.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zadbaj o swoją równowagę. Abyś mógł zachować w życiu Well-Balance i cieszyć się zdrowiem i urodą przez długie lata.

Autor: Karolina Dziadosz

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI