Ciężarne w Instytucie Holispace

Każda kobieta w ciąży powinna być objęta szczególną opieką i ochroną. Stan zdrowia przyszłej mamy ma ogromny wpływ na rozwijające się dziecko. Dbając o dobre samopoczucie przyszłych mam Instytut Holispace wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pań ciężarnych wprowadzając kompleksowy i indywidualny program zabiegów dedykowany specjalnie dla Nich.

Wiedza i umiejętności terapeutów potwierdzone są wieloletnim wykształceniem oraz doświadczeniem w pracy z pacjentką dotyczącego pielęgnacji ciała w ciąży i po porodzie. 

Na najwyższym poziomie zapewniają: opiekę kosmetyczną połączoną z pielęgnacją w domu, komfortowy wypoczynek, troskę i wsparcie. Jednak musimy pamiętać o tym, że nie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne można wykonać i zaproponować kobiecie w ciąży ze względu na niosące ze sobą różnego rodzaju konsekwencje czy niebezpieczeństwa, powikłania związane w związku z wykonywaniem zabiegów. Kobiety w ciąży chcą nadal czuć się pięknie i atrakcyjnie pomimo dodatkowych kilogramów, mogą korzystać z zabiegów kosmetycznych.

Jakie więc zabiegi z zakresu kosmetologii są bezpieczne dla kobiet w ciąży?
Zabieg HENNY BRWI I RZĘS Jeśli chodzi o zabieg henny to kobiety w ciąży jeśli stosowały i używały henny przed okresem ciąży mogą korzystać z tego typu zabiegu w ciąży. Natomiast kobiety, które nie korzystały z tego zabiegu zalecałabym tylko kilkuminutową próbą, aby uniknąć reakcji alergicznej na skórze i zaczerwienia, a co związane będzie z dodatkowym i niepotrzebnym stresem. Z uwagi na to, że każda henna może powodować uczulenia, podrażnienia czy zaczerwienia skóry. Dbamy również o gładką skórę twarzy. Tutaj możemy zaproponować kobietom w ciąży jako bezpieczny zabieg infuzję tlenową. Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.
Skóra po takim zabiegu staje się odżywiona, nawilżona i wygląda młodziej, a wszystko to dzieje się na wielu poziomach – nie tylko na zewnątrz, ale również w najgłębszych warstwach komórkowych.
Gładka skóra nóg w ciąży – oczywiście, że tak. W ciąży nie możemy korzystać z zabiegów depilacji laserowej, ale nie musimy się martwić . Nie będziemy musiały pamiętać o codziennym goleniu skóry.

Kobiety w ciąży mogą korzystać z zabiegów DEPILACJI WOSKIEM w czasie trwania ciąży, aby cieszyć się gładką i ładną skórą.  Należy jednak  pamiętać, iż w tym wyjątkowym stanie ciało kobiece zmienia się, uwrażliwia na skutek zmian hormonalnych, zwiększa się przepływ krwi w naczyniach – to czynniki które mogą wpłynąć na zwiększone odczuwanie bólu w trakcie zabiegu. Jest to kwestia indywidualna i należy wziąć ją pod uwagę przed przystąpieniem do zabiegu, nie mniej jednak nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do kontynuowania tego typów zabiegów w trakcie trwania ciąży, także dla komfortu przyszłych mam- możemy śmiało poddać się woskowaniu i ruszać na salę porodową z gładką skórą.

\"Wnętrza

Aktywność fizyczna kobiet w ciąży jest bardzo istotnym elementem pięknego wnętrza i lepszego samopoczucia, warto wykonywać kilku minutowe spacery w ciągu dnia bądź udać się na ćwiczenia indywidualne już od drugiego trymestru. Wpłynie to pozytywnie na przebieg porodu oraz szybszy powrót po ciąży. Instytut Holispace posiada ofertę terapii ruchowej w której można znaleźć takie ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty a także odprężenie i relaks… Masaż… 😊 Z oferowanych zabiegów przez ośrodki SPA kobiety w ciąży mogą korzystać z masażu.

Z oferowanych zabiegów, które proponuje nam Holispace, kobiety w ciąży mogą również skorzystać z różnych form i rodzajów masażu.

Masaż dla kobiet w ciąży może być przeprowadzany dopiero po upływie pierwszego trymestru, czyli dopiero po upływie 12 tygodni. Jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma przeciwwskazań do wykonania masażu, lekarz prowadzający wystawia zaświadczenie o braku przeciwwskazań do wykonania masażu. Podczas masażu pleców powinniśmy pacjentkę ułożyć na lewym boku. Ułożenie na lewym boku zapobiega uciskowi dużych naczyń krwionośnych i niedotlenieniu płodu (żyły głównej dolnej, która biegnie po prawej stronie kręgosłupa). Używamy podczas masażu tylko zarekomendowanych produktów danych firm kosmetycznych dla kobiet w ciąży lub oliwę. Masaż może obejmować okolicę odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego. Kobiety w ciąży często również korzystają z masażu stóp oraz nóg z uwagi na dodatkowy ciężar i pojawiające się obrzęki nóg.

Terapeuci mogą również zaproponować kobietom w ciąży masaż dłoni – na przykład rytuał aksamitne dłonie, który polega na połączeniu tlenoterapii, wyjątkowo skutecznych kosmeceutyków, ciepła kamieni i masażu dłoni i cieszyć się jedwabiście gładką skórą.

W ofercie Holispace oferujemy Wam również bogatą ofertę zabiegów dla kobiet w ciąży w obrębie twarzy.

Masaż wówczas może obejmować również okolicę twarzy wraz z odpowiednio dobraną maseczką. W trakcie ciąży mogą poddawać się zabiegom z kosmetyki  pielęgnacyjnej obejmującej zabiegi kosmetyczne na twarz, szyję, dekolt oraz na ciało. Zabiegi bezpieczne i przeznaczone dla kobiet w ciąży to zabiegi z zakresu zabiegów: nawilżających, łagodzących, wzmacniających naczynia krwionośne, rozświetlających, a także rozjaśniających.

Kobiety w ciąży czasem potrzebują po prostu wyjścia z domu, rozmowy z najbliższymi oderwania się od codziennych obowiązków czy zajmowania domem. W okresie ciąży kobieta zazwyczaj przebywa w domu na zwolnieniu lekarskim nie ma kontaktu z osobami z pracy. Mniej czasu poświęca dla znajomych. Często już musi opiekować też się pierwszym dzieckiem, drugie w drodze, a gdzie czas dla siebie? W Holispace oferujemy także rozmowy z psychologiem. Może to być zwyczajna rozmowa z osobą, która doda nam siły i zrozumie nasze problemy. Czy jesteśmy wystarczające przygotowane do ciąży i wystarczająco silne? Czy macierzyństwo nas nie przeraża? Czy w partnerze lub w rodzinie mamy pełne wsparcie ? Z pewnością taka rozmowa może dodać siły i motywacji do codziennych zadań w planowaniu i przygotowywaniach do porodu i macierzyństwa.A może nie wiesz co możesz jeść w ciąży? Jakich produktów unikać? Jak przygotowywać codzienne posiłki, żeby były zbilnasnowane i żeby nie jeść” za dwie” osoby? Tutaj pomoże nam dietetyk , który doradzi w przygotowaniu indywidualnej diety.


Kobiety w ciąży mogą uczęszczać na terapie manualną, która pomoże złagodzić dolegliwości bólowe, wynikające z nieprawidłowego napięcia mięśniowego, dysbalansem mięśniowym, zaburzonym przewodnictwem nerwowym czy problemach w obrębie rosnącego brzucha. Ciąża to ważny czas, a zabiegi i rytuały kosmetyczne pomagają utrzymać dobre samopoczucie i perfekcyjny wygląd nawet pomimo dodatkowych kilogramów.

Podsumowując, kobiety w ciąży mogą korzystać z wielu zabiegów oferowanych przez Instytut Zdrowia i Urody Holispace, gdzie z należyta ostrożnością, terapeuta lub kosmetolog indywidualnie dobierze ćwiczenia, zabieg i kosmetyki. Zapewni odprężenie i ukojenia dla ciała i duszy.
\"Kobieta

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI