Jak pozbyć się „oponki” na brzuchu ?


Niechciana tkanka tłuszczowa na brzuchu i towarzysząca jej „oponka” przysparza wiele zmartwień zarówno kobietom i mężczyznom. Często zdarza się tak, że stan zdrowia jest dobry, dieta jest zróżnicowana, pełnowartościowa i świadoma a mimo to tłuszcz gromadzi się na brzuchu, jakby specjalnie upodobał sobie tę okolicę.


Często jest jednak tak, że zdarzają się grzeszki w postaci słodyczy, napojów gazowanych, wina do kolacji czy braku aktywności fizycznej, a tkanka tłuszczowa tylko czeka, żeby się odłożyć najczęściej właśnie w okolicy brzucha.


U kobiet w okresie menopauzy tkanka tłuszczowa na brzuchu jest także dużym problemem. W tym czasie za sprawą zawirowań hormonalnych, proces lipogenezy (magazynowania tłuszczu) dotyczy szczególnie okolic brzucha i bioder.


\"Brzuch\"

Co można zrobić?
Po pierwsze należy świadomie podejść do walki z problemem, działać wielokierunkowo i współpracować z kosmetologiem i przestrzegać ustalonych zasad.
Rewelacyjnym i bezpiecznym rozwiązaniem na pozbycie się nieefektownych fałdek na brzuchu jest zabieg LiIPOFIT AROSHAhttps://holispace.com/produkt/wyszczuplanie-brzucha-lipofit-arosha/, który dzięki unikalnemu kompleksowi składników aktywnych takich jak termoaktywny VBE, kofeina, fosfatydyloholina i L-karnityna i technologii promotorów przejścia działa spalająco na tkankę tłuszczową.


Zabieg składa się z 3 etapów:

  1. Złuszczanie kwasem glikolowym w celu lepszej penetracji składników aktywnych w głąb skóry.
  2. Aplikacja na okolicę brzucha mieszanki dwóch preparatów zawierających opatentowaną trchnologię cosmodrone, która sprawia, że składniki spalające adipocyty (komórki tłuszczowe), przenikają do źródła problemu.
  3. Nałożenie na okolicę brzucha i bioder specjalnego bandaża wykonanego z biocelulozy nasączonego składnikami o działaniu lipolitycznym, drenującym i ujędrniającym

Na zakończenie zabiegu aplikowany jest krem termoaktywny, przyspieszający proces lipolizy tłuszczu.


W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace zabieg LIPOFIT łączymy nieodpłatnie z fizykalną terapią naczyniową BEMER https://holispace.com/produkt/terapia-stala-uzupelniajaca/, aby przyspieszyć metabolizm komórkowy i poprawić mikrokrążenie skórne. W ten sposób proces lipolizy tłuszczu następuje szybciej, a jego efekty są trwałe.


Zaletą zabiegu LIPOFIT AROSHA jest jego wysoka skuteczność, utrata centymetrów następuje już po pierwszym zabiegu, choć zalecana seria dla optymalnych efektów to 4 zabiegi wykonywane 1 raz w tygodniu.


LIPOFIT AROSHA jest także zabiegiem o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w przeciwieństwie do różnych technologii HIGH-TECH (urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej). Wysoko zaawansowane technologie powodują szybkie rozbijanie komórek tłuszczowych, które następnie zostają zmetabolizowane w wątrobie i usunięte w sposób naturalny z organizmu. Jednakże ten proces następuje zbyt szybko, co powoduje duże ryzyko odkładania się lipidów i w konsekwencji otłuszczenie wątroby.

\"Oponka

Poza tym niektóre technologie o działaniu stymulującym, mogą wpłynąć na stymulację nie tylko fibroblastów (komórek odpowiadających za produkcję kolagenu w skórze), ale także pobudzić do aktywacji różne niepożądane procesy w organizmie np. stany zapalne czy nawet procesy nowotworowe.


W przypadku zabiegu LIPOFIT AROSHA nie wykorzystujemy żadnej technologii fizycznej, działanie ogranicza się wyłącznie do przenikania składników aktywnych o działaniu lipolitycznym i drenującym.  Składniki te mają udowodnione działanie biologicznie czynne, działają tylko i wyłącznie na adipocyty, a proces lipolizy jest naturalny i trwały. Dzięki temu zabieg LIPOFIT AROSHA jest zabiegiem o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Oponka na brzuchu – pozbądź się jej z Holispace.


Autor: mgr kosmetolog Karolina Dziadosz

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.