Jakim miejscem jest Holispace i dlaczego warto tu przyjść?

Instytut Zdrowia i Urody Holispace powstał z myślą o dawaniu człowiekowi czegoś więcej niż schematyczny zabieg kosmetyczny.


Nazwa Holispace wynika z połączenia dwóch słów: „holistyczny” i „ przestrzeń”


\"Instytut

Holispace to miejsce, w którym zespół profesjonalistów wykazuje podejście holistyczne- co to znaczy?

Holistyka zakłada, że przyczyną nieprawidłowego funkcjonowania organizmu, nie jest tylko jednostkowa składowa, lecz jednocześnie stan ciała, ducha czy umysłu.


W Instytucie Zdrowia i Urody Holispace możesz uzyskać pomoc dla:

  • ciała (spersonalizowane zabiegi kosmetologiczne, fitoterapia, dietetyka, fizjoterapia, analiza stanu zdrowia Vieva, terapia naczyniowa Bemer),
  • umysłu (konsultacje psychologiczne indywidualne bądź z osobą towarzyszącą),
  • ducha ( masaże orientalne, masaże relaksacyjne, zabiegi na ciało).

Nasi specjaliści podchodzą bardzo indywidualnie  do każdego klienta. Każda wizyta rozpoczyna się od konsultacji, podczas której specjalista ustala spersonalizowaną terapię zabiegową odpowiadając na  potrzeby i oczekiwania klienta.

Tylko działanie skojarzone jest gwarancją osiągniecia sukcesu.


\"Instytut

W Holispace to wszystko można osiągnąć w przyjaznym otoczeniu, bez pośpiechu, w pogodnej atmosferze przy relaksacyjnej muzyce i filiżance aromatycznej herbaty.


Będąc w  Instytucie Holispace możesz zwolnić tempo, zatrzymać się, zrobić coś tylko dla siebie.  Już od samego wejścia w Holispace panuje spokojna, wyciszająca atmosfera. Nasz zespół odpowiednio zatroszczy się o Ciebie. Będziesz czuł się zaopiekowany od samego przyjścia i rozpoczęcia zabiegu aż do zakończenia terapii. Osoby, które pracują w Holispace są prawdziwymi pasjonatami swego fachu, emanują spokojem, pozytywną energią i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.


Sprawdź naszą ofertę

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.