...

Mikropigmentacja brody

Mikropigmentacja brody to skuteczny zabieg uzupełniania zarostu dający szybki efekt. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalistycznego barwnika, którego mikro cząsteczki imitują krótki zarost. Metoda ta umożliwia odwzorowanie braków w zaroście i uzyskanie oczekiwanego wyglądu. Mikropigmentacja może być sowana na każdej owłosionej części twarzy nie tylko na brodzie, ale i w obrębie wąsów czy bokobrodów.

Mikropigmentacja zarostu - dlaczego warto?

Nasz innowacyjny zabieg mikropigmentacji zarostu pozwalającym odtworzyć niedobory zarostu lub zagęścić zbyt rzadki zarost. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest uzupełnianie zarostu. Dzięki poprawie estetyki twarzy łatwiej jest podnieść poziom pewności siebie co także pozytywnie podnosi samopoczucie. Nie da się ukryć, że wszelkie braki owłosienia, czy to na głowie, czy na brodzie, obniżają atrakcyjność i wyglądają niezdrowo.

Mikropigmentacja zarostu zalecana jest w następujących przypadkach:

  • łysienia plackowatego w obrębie brody,
  • częściowego braku zarostu w obrębie brody i wąsów,
  • całkowitego braku zarostu,
  • ubytków zarostu spowodowanych przez blizny,
  • rzadkiego zarostu.

Mikropigmentacja jest bezpiecznym sposobem pozwalającym na uzupełnianie zarostu, który zyskuje coraz większą popularność. Zabieg polecamy osobom, które oczekują szybkich rezultatów bez względu na wyjściowy stan zarostu. 

Mikropigmentacja skóry brody - efekty

Mikropigmentacja skóry brody pozwala na uzyskanie wyjątkowo naturalnego efektu. Po zabiegu, na skórze widoczne są małe ciemne kropki, które do złudzenia przypominają zarost. Zabieg mikropigmentacji brody to rodzaj płytkiego tatuażu na skórze, którego efekt utrzymuje się od kilkunastu miesięcy do kilku lat. Podczas zabiegu nasz specjalista punktowo umieszcza barwnik pod skórą pacjenta. Zabieg jest wykonywany przy pomocy specjalistycznej aparatury i wysokiej jakości pigmentów. Specjalista odtwarza naturalną linię zarostu, ale może też wystylizować zarost w dowolny, oczekiwany przez pacjenta sposób.
Efektem zabiegu jest uzyskanie wyglądu naturalnego świeżo ogolonego zarostu. Mikropigmentacja optycznie zagęszcza brodę i pozwala na korektę symetrii w obrębie twarzy, uwydatniając rysy i poprawę atrakcyjności. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez wiele lat, ale po upływie ok. 2-3 lat wskazane jest wykonanie zabiegu odświeżającego.

Jak wygląda zabieg mikropigmentacji brody?

Pierwsze spotkanie

Czas spotkania do 1 godziny

Na pierwszym spotkaniu specjalista pigmentacji omawia problem z pacjentem oraz proponuje odpowiednie rozwiązania.

Pierwszy zabieg

Czas zabiegu ok. 2,5 godziny

Przeprowadzamy pierwszy zabieg mikropigmentacji tzw. pierwszą warstwę pigmentu.

Drugi zabieg

Czas zabiegu ok. 2 godziny

Drugi zabieg przeprowadzamy po analizie dotychczasowych efektów pierwszego zabiegu.

Trzeci zabieg

Czas zabiegu ok. 3 godziny

Ostatni zabieg przeprowadzony jest po dłuższej przerwie. Po dokładnej analizie dotychczasowych zabiegów przeprowadzamy trzeci i ostatni zabieg mikropigmentacji.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.