...

Właścicielka Instytutu – Weronika Ławniczak

Czasami dochodzimy w życiu do momentu, kiedy nasze ciało lub umysł odmawiają nam posłuszeństwa i nie pozwalają realizować kolejnych marzeń, celów, a zwykłe codzienne czynności są wyzwaniem. Jesteśmy wtedy zaskoczeni i załamani. Nasze ciało z pewnością wcześniej alarmowało, że choruje, ale my zazwyczaj nie odczytujemy tych sygnałów. To historia, jaka spotkała mnie wiele lat temu, to także historie, z jakimi przychodzą do mnie ludzie w różnym wieku. Nabrałam przekonania, iż los przygotował mnie do tego, aby przekazywać innym, jak pomóc sobie w trudnych sytuacjach. Moją wewnętrzną zwykłą empatyczną potrzebą jest mówić o tym, że warto dbać o siebie codziennie, małymi krokami, zmieniając nawyki i niekorzystne dla naszego zdrowia przyzwyczajenia. Każdy człowiek ma moc, by samodzielnie zadbać o własne zdrowie, potrzebuje jedynie pobudzić swój potencjał i znaleźć źródło swoich blokad oraz ograniczeń a następnie zmierzyć się z nimi.

Moja praca jest moją pasją, w niej realizuję swoje życiowe wartości oraz misję, którą jest pomaganie ludziom w odzyskaniu energii do działania, by mogli prowadzić życie, którego pragną. Łączę wiedzę medyczną z naturalnymi terapiami, szukając odpowiedzi, jak z korzyścią dla naszego zdrowia zadbać o harmonię w naszym ciele i psychice jak wsłuchać się w duszę. Przywracam nadzieję.

Od lat kształcę się i rozwijam w temacie holistycznego podejścia do zdrowia. Jestem dyplomowaną międzynarodową terapeutką SPA&WELLNES w specjalności masaże ajurwedyjskie i orientalne, absolwentką certyfikowanego kursu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR), dietetyczką, a także ukończyłam kurs zawodowy z fitoterapii i farmakognozji. Fizjologia ciała jest moją pasją. Stale zgłębiam rosyjską medycynę ludową, kardiologię, neurobiologię. Prowadziłam wiele warsztatów na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, ziół i tworzenia naturalnych kosmetyków, właściwego komponowania posiłków. Przez wiele lat uprawiałam różne sporty i nadal tańczę, ćwiczę jogę, biegam na nartach biegowych. Wiem, że niezależnie od wieku można zacząć od nowa. Rezygnując z pracy na etacie, odkryłam nowe możliwości.Pragnę podzielić się tym co wiem, czego życie mnie nauczyło. Nie ma prostych decyzji, ale są marzenia, które warto realizować..

Weronika Ławniczak o mnie

Idąc za swoimi wartościami, zdecydowałam się na stworzenie miejsca, które pozwoli ludziom kompleksowo zadbać o siebie z uwzględnieniem holistycznego podejścia do zdrowia. To wyjątkowa przestrzeń, w której każdy traktowany jest wyjątkowo. Jest to miejsce dla ludzi świadomych, którzy chcą na chwilę się zatrzymać, zrozumieć potrzeby własnego organizmu. Czas spędzony w Holispace to najlepsza inwestycja w procesie przemiany wewnętrznej. W terapiach kierujemy się intencją, zrozumieniem. Podpowiadamy jak się odżywiać, jak odzyskać energię życiową, pokonać lęki i fobie. Skuteczne i sprawdzone terapie i techniki, znajdują potwierdzenie w opiniach jakie otrzymujemy od klientów.

Zapraszam na mój profil Linkedin oraz do zapoznania się z moimi artykułami

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.