Jarosław Nesterowicz

Jarosław Nesterowicz

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia w sporcie

Terapueta manualny, trener personalny, dietetyk

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku Fizjoterapii w Sporcie oraz Psychodietetyki.

Ukończył kursy fizjoterapeutyczne: First for Function, Manipulacje HVLA czy Athletic 1080. Uzyskał certyfikat na poziomie międzynarodowych kwalifikacji EQF 3 oraz EQF 4 jako Professional Gym Instructor and Personal Trainer. Ukończył całą ścieżkę edukacyjną w nurcie ZOGA MOVEMENT THERAPY. Jest jednym z 13 certyfikowanych terapeutów manualnych na świecie, właśnie w tej metodzie.

Pasjonat możliwość udoskonalania oraz optymalizacji sposobu w jaki funkcjonuje organizm ludzki. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Nauk Politycznych na Università degli Studi di Milano. Stale kontynuował swoją edukację w poszukiwaniu prawdziwej pasji, jaką okazał się człowiek. Studiował Filozofię oraz Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Szybko zrozumiał, że interesuje go bardziej bezpośrednia możliwość wpłynięcia na poprawę funkcjonowania jednostki ludzkiej. To właśnie tam zrozumiał, że to właśnie praca z ciałem poprzez ruch, terapię manualną oraz odżywianie jest tą metodą pomocy, która interesuje go najbardziej.

Prawdziwy entuzjasta optymalizacji oraz bio-hackingu.  Wprowadzania zmian do sposobu życia, którego celem i metodą jest „hakowanie” ciała i umysłu. Ma to doprowadzać do zwiększenia zdrowotności, poprawy samopoczucia, czy zwiększenie wydajności kognitywnych. W swojej pracy terapeuty manualnego stara się połączyć wszelkie elementy składające się na funkcjonowanie jednostki ludzkiej.

Te elementy to:

  • psychika
  • emocje
  • fizjologia oraz biomechanika tak by ostatecznie pacjent uzyskał jak największa wolność
  • komfort oraz swobodę z obcowania ze swoim ciałem

Zapoznaj się z usługami wykonywanymi przez Jarka w Holispace

Zoga Movement Therapy

Terapia Mięśniowo – Powięziowa Anatomy Trains