Katarzyna Cieloch Lekarz Medycyny Estetycznej

Katarzyna Cieloch

Lekarz Specjalista medycyny estetycznej

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna dla lekarzy” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ukończonych z wynikiem bardzo dobrym. Od kliku lat poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach, zarówno w kraju jak i za granicą. 

Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej nabywała pod okiem najlepszych specjalistów w renomowanych ośrodkach szkoleniowych dla lekarzy, a także podczas licznych szkoleń dotyczących medycyny estetycznej.

Uczestniczyła w kongresach i sympozjach naukowych organizowanych przez Off Label Experts oraz Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, pod patronatem naukowym IMCAS Academy.

 

Mając na uwadze zapewnienie swoim pacjentom bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów, brała także udział w szkoleniach z użyciem ludzkich preparatów ze szczegółowym pokazem odmienności anatomicznych. Była również uczestniczką pierwszego w Polsce prestiżowego szkolenia z chirurgicznego wyszczuplania policzków. Swoją zawodową przyszłość wiąże z chirurgią szczękowo-twarzową, co pozwoli jej na stopniowe poszerzanie zakresu wykonywanych przez siebie zabiegów. 

 

W swojej codziennej pracy stawia na holistyczne podejście do pacjenta, a medycyna estetyczna jest dla niej połączeniem medycyny i sztuki. Nadrzędną wartością jest dla niej poprawa komfortu życia pacjentów, zarówno w kwestii zadowolenia z wyglądu jak i zdrowia. Wykonywane przez nią zabiegi mają na celu m.in. stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, wykorzystanie peptydów, w tym czynników wzrostu, w terapii wypadania włosów jak również leczenie objawowe bruksizmu toksyną botulinową.