Zabiegi ujędrniające na ciało dla osób szczupłych

Zabiegi ujędrniające na ciało dla osób szczupłych


Efekt wow – jak uzyskujemy go w Holispace?

Połączenie naturalnego rozwiązania, które kochają modelki i terapii medycznej Bemer.

Zabiegi modelujące sylwetkę kojarzą się głównie ze wskazaniem dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej i/lub cellulitem.

W dzisiejszych czasach panuje powszechne przekonanie, że osoby szczupłe nie potrzebują zabiegów wpływających na poprawę jędrności skóry czy modelujących sylwetkę.

NIC BARDZIEJ MYLNEGO

Niezależnie od ilości komórek tłuszczowych (adipocytów) każda skóra już po ok. 25 roku życia zaczyna tracić jędrność i elastyczność także na ciele. Z każdym rokiem zmniejsza się ilość kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które są odpowiedzialne za utrzymanie gęstości i optymalnego poziomu nawilżenia skóry. Skóra staje się wiotka i sucha. Za sprawą działającej grawitacji pojawiają się także nierówności na ciele związane nierównomiernym rozłożeniem tkanki tłuszczowej.

Zabiegi ujędrniające

Chcąc cieszyć się jędrną skórą na lata nie należy rezygnować z zabiegów ujędrniających. Zabiegi te dostarczają skórze składników stymulujących, nawilżających i napinających. Należy pamiętać, że wiotkość skóry jest zdecydowanie bardziej widoczna u osób szczupłych, bowiem tkanka tłuszczowa tworzy tzw. „naturalny wypełniacz” dzięki czemu oznaki starzenia się skóry są zdecydowanie mniej widoczne.

O jędrność i elastyczność skóry powinny zatroszczyć się szczególnie Panie po ciąży. Po tym szczególnym dla organizmu okresie, skóra ulega rozciągnięciu, a włókna kolagenowe zostają wystawione na próbę. Nie zawsze wychodzą z tej próby zwycięsko, często ulegają rozciągnięciu lub zerwaniu tworząc nieestetyczne rozstępy.

W Holispace oferujemy zabiegi ujędrniające także dla szczupłych osób. W naturalny sposób podtrzymują i przywracają ciału jędrność, gładkość i odpowiednie proporcje. Zabiegi modelujące bandażami AROSHA, to bezinwazyjna i przyjemna metoda poprawy wyglądu ciała zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Zabiegi modelująco- ujędrniające bandażami AROSHA to rewelacyjna metoda ujędrnienia ciała. Polecana dla osób, które boją się inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej lub zabiegów chirurgicznych.

Seria 8 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu daje bardzo zadowalające efekty poprawy wyglądu sylwetki. Ciało staje się wyraźnie nawilżone, napięte i ujędrnione. W składzie bandaży znajdziemy takie składniki aktywne jak m.in.  kofeina, miłorząb japoński, sól kwasu hialuronowego, algi, aminokwasy i peptydy, których działanie stymuluje skórę, poprawia jej nawodnienie i wpływa na zwiększenie produkcji białek podporowych

Bemer fizykalna terapia naczyniowa

W celu wzmocnienia efektu w Holispace stosujemy terapię łączoną związaną z poprawą mikrokrążenia. Fizykalna terapia naczyniowa BEMER łączona z zabiegami AROSHA powoduje poprawę metabolizmu komórkowego. Przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, a w efekcie wchłaniania składników aktywnych i poprawę mikrokrążenia odpowiedzialnego m.in. za powstawanie cellulitu. Zmniejszeniu ulegają obrzęki także obrzęki, z którymi boryka się niemal co druga osoba, szczególnie w okresie letnim.

Każde ciało jest piękne, natomiast każde niezależnie od defektów potrzebuje indywidualnego traktowania, stymulacji i programu zabiegowego, aby pozostawało jędrne i gładkie na długi czas.

Opracowanie:

Specjalista ds. fizykalnej terapii naczyniowej BEMER Weronika Ławniczak

Instytut Zdrowia i Urody Holispace Weronika Ławniczak

Publikowane na blogu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Gelavis HA Promocja
Uwaga!
OSTATNIE SZTUKI